Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon ég, feszül, fáj felül...

Nagyon ég, feszül, fáj felül a hasam, közvetlen a mellem alatt, mintha dörzsölés lenne de lentebb is egész a köldökig rettentően ég. Valami tipp? Mi segíthetne? A kamillás testápoló már nem segít

Figyelt kérdés

2019. máj. 2. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is volt ilyen!!!

Olyan, mintha kidörzsölte volna valami, pedig nem volt hámsérülés, egy pici pirosságon kívül semmi nem látszott, ennek ellenére pokolian fájt. Nekem is a bal mellem alatt közvetlenül. Sajnos azóta sem jöttem rá, hogy mi volt az okozója, egyszer csak nyom nélkül elmúlt. Én Sudocremet tettem rá, valamennyit használt azért. Szenvedtem vele vagy két hétig, doki se tudott okos lenni. Gyenge tipp volt a kismamanadrág gumija, de azóta is pont azokat hordom és semmi bajom nincs.

Szerintem próbálj ki egy hámosító kenőcsöt (Neogranormon, Sudocrem), aztán ha nem múlik, fordulj bőrgyógyászhoz. De mondom, nekem is egyszer csak elmúlt és azóta se jött vissza.

2019. máj. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, kb mióta igazán elkezdett nőni a hasam, úgy a 30. hét utántól. Nekem semmi nem segített. 37 hetes vagyok, lassan szülök, remélem utána elmúlik.
2019. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fhu nekem még mindig tart. nagyon rossz.. aloe vera sprayvel fújom folyamatosan, 1 hét alatt elfogy egy tégely..
2019. jún. 11. 15:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, hogy a szétnyílt hasizom fájt.
2020. márc. 2. 01:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező.

Én most járok ugyan ebben a cipőben. Nagyon ég a mellem alatt a köldökömig.

Lenne pár kérdésem.

Természetesen szültél?

Hogy jöttek rá, hogy szétnyílt hasizom?

Szülés után rögtön elmúlt?

Okozott ez gondot szülés közben?

Köszönöm szépen, ha válaszolsz, de eléggé félek, mert nekem ez kB. a 32. héttől fáj, és már csak 2 hét van hátra szülésig.

2022. jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!