Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe görcsölések okozhatnak...

Enyhe görcsölések okozhatnak gondot, vetélést? Még nagyon az elején vagyok a terhességnek, testápoló szerű folyás, mellfeszülés, mellfájdalom, bal oldali enyhe görcsök, feszülések! A jobb oldalamat évekkel ezelőtt kipakolták!

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Jaj te vagy akinek nem erősödik a Teszt. Nyugodjál már le mert a sok idegeskedés meg felesleges para árt!
2014. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, ezek mind teljesen természetes érzések! Nézegess babakocsikat! :) Lazíts! :)
2014. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Még mindig halvány pozi a teszt!

Ma reggel barnáztam!

A többi tünetem ugyan úgy megvan:émelygés,mellfájdalom,has szurka,feszülés,fáradság!

2014. dec. 3. 14:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez mind teljesen normális tünet, úgyhogy próbálj meg megnyugodni, lehet már az is sokat fog segíteni.

Illetve havan rá lehetőséged, feküdj és pihenj sokat, nekem az segített (én a 6-7-8. héten barnáztam és véreztem, mint kiderült hematoma miatt, de ebből sem lett semmi baj).

2014. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!