Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tesztet csináltam...

Terhességi tesztet csináltam és kijött a második csík de elég halvány és vékony Először nagyon halványan látszott pár percre pedig már kicsit erősebb lett. Ez jelentheti azt hogy babàt vàrok? Vagy száradási csík?

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 22:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Talán azért kérdezem mert a második tesztem negatîv lett! És olvastam hogy van olyan hogy “száradási csík” és nem vagyok ilyen kommentekre kivancsi mert ugy gondolom normalisan kérdeztem és nemvagyok idióta!
2019. máj. 4. 22:15
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

De az vagy

Napi 300000000. hasonló kérdés

Kép?

2019. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen van [link]
2019. máj. 4. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy pozitiv teszt
2019. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A menszeszem késik 19 Napja megcsináltam ma reggel egy másik fajta tesztet de az negatív lett. Nem látok rajta semmit. Ezt ami a fotón van tegnap reggel csináltam! Egyébként babát szeretnénk már tehát van rá esély! Csak nem értettem hogy a mai teszt pedig negatív..😌
2019. máj. 4. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!