Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett ez? Eddig csak...

Mi lehetett ez? Eddig csak keményedés volt. Talán jósló? Ilyen hamar nem gond? Kicsit megijedtem.

Figyelt kérdés
Tegnap este hirtelen úgy éreztem mintha nagy wc-nem kellene de nem ment és onnantól folyamatosan megszakítás nélkül enyhe mensis érzésem volt. Nem görcs hanem a tipikus mensi előtti érzés. Kicsit fájt a derekam de nem volt vészes. Vettem be magnéziumot, feküdtem de így is majd 2 óra volt mire elmúlt. 33 hetes leszek holnap de eddig minden uh szerint 34 hetesnek felel meg a picur. Múlthét hétfőn még zárva voltam. Köszi a válaszokat.
2010. júl. 6. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, jóslófájás volt. Én is olyan 32 hetes voltam, amikor először éreztem. Nem volt erős görcs, hanem olyan enyhe mensi szerű "fájdalom".

Ha azóta elmúlt neked is, nem lett erősebb, akkor az volt:-)

Ma éreztem ismét valami hasonlót, de nem erősen....

Szerintem még ezek a frontok is közrejátszanak.

Már neked sincs sok hátra, kitartás!:-)

És Boldog babavárást!:-) 36 hetes

2010. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is 33 hetesen volt először,szintén mensi szerű fájdalom+keményedett a hasam 5 percenként és kicsit fájt a méhszájamnál is,azt hittem kinyíltam,de nem,voltam azóta dokinál.Én is korainak tartottam egy kicsit,de úgy látszik belefér.
2010. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!