Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok, egész nap...

27 hetes vagyok, egész nap tompán fáj a derekam és az alhasam. Vettem be magnéziumot, de nem múlik, keményedés nincs. Volt nektek ilyen a 3. trimeszter elején? Gond lehet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem volt/van, és azóta nőtt is a hasam, és elkezdtem csíkosodni, pedig azt hittem megúszom. Érezheted a pocak növekedésétől, és lehet jósló ami normális. Én sokat keményedek és van hogy a béres magnéziumból 3-4-et is beveszek, de nincs semmi gond. Azért ha mész említsd meg a dokinak, én is azt tettem, magnéziumot mondott rá. De eddig a méhszáj nálam zárva volt, hogy most mi van holnap kiderül.

Ne aggódj, ha kell vegyél még be magnéziumot. Max adag 1000mg ami pl a béresből 4 db.

Minden jót, boldog babavárást!

34 hetes kismami

2009. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor beveszek még egyet, igazából a derékfájás idegesít, remélem csak a súlynövekedés miatt van.... Jóslónak még nem korai? És amellé keményedés is "dukál", nem? :)
2009. aug. 25. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Pontosítok, mert olyan mintha a pocaknövés miatt lett volna a keményedés....szóval nekem is van/volt olyan megjönérzés tompán. Csak mellette van én keményedek is.
2009. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasi fájdalmam nekem is volt, pedig szedtem a magnéziumot. A dokim szerint a napi 500 magnéziumnak mindenféleképpen meg kell lennie (ha gond van, akkor még lehet belőle többet is, mert nem lehet túladagolni). Beismerem az elején ellébecoltam, de azóta becsületesen szedem, és semmi bajom.Több orvos is tanácsolta, hogy ilyenkor igyak egy kis töményet (a legjobb a konyak), az segít ellazítani a méhet.Na, azért nem kell rászokni, csak szükség esetén inni.Ha görcsölgetsz és nem múlik nézesd meg, bár ekkor a Pipolphent szokták felírni, ami teljesen kiüt, mert nyugtató hatású.Nem lesz gond!Pihenj!36 hetes km
2009. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Én már vagy a 25.héttől keményedek, de minden rendben, mint írtam.

Leírok még valamit, hogy ha veszel be több magnéziumot, amit a másik válaszoló leírt,nem lehet túladagolni, tehát ha többet veszel be egy nap, akkor másnapra lehet egy kicsit hígabb széklet, ez majd nem a szülés miatt lesz, nehogy beparázz, hanem a kicsit több magnézium miatt! :)

2009. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Derékfájás? Hozzá tartozik? Olyan ijesztő ez a két fájdalom együtt... azon ugye nem segít a magnézium, fájdalomcsillapítót meg nem veszek be...
2009. aug. 25. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!