Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ultrahang? Az ultrahang...

Az ultrahang? Az ultrahang kimutatja már a terhességet? Mármint úgy értem hogy jelez ha lát valamit vagy kell keresni a méhben?

Figyelt kérdés

2019. máj. 8. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ultrahang? Az kimutatja, ha terhes vagy.

Nem dugják fel a méhedig. :D

Eleinte hüvelyi uh-val szokták nézni, amikor még kicsi a terhesség, majd ahogy növekszik a baba, áttérnek a hasi uh-ra, de még kb. félidőig lesz hüvelyi is, legalábbis itt nálunk így zajlik.

Ja és nem jelez, hanem az orvosnak kell meglátnia.

2019. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi ideje vagy terhes. Ha épp most dgtak meg, akkor nem lát semmit. Az elmaradt menzesz után két héttel érdemes legkorábban Uh-ra menni.
2019. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes csak érdekelt ez, hogy az orvos kell megtalálja vagy jelez a gép.
2019. máj. 8. 12:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jelez. Ennyire nem okos. :D Csak egy képet vetít a kijelzőre, amin a nődoki a gyakorlott szemeivel észreveszi, ha terhességet lát.
2019. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem árt, ha tudja is a doki, hogy terhességet kell keresnie, mert az első hetekben kisebb, mint egy szem rizs. Ha csak általános vizsgálatot végez, nem biztos, hogy keresgélni fogja. Nekem két hét késés után se látott így se semmit, vérvétel után, hcg-ből igazolta, hogy terhes vagyok. Pedig napok óta erős pozitív volt a teszt.
2019. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami magától kimutatja és jelez az a terhességi teszt. Látható nem lesz rögtön, szép lassan megjelenik a petezsàk stb
2019. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :D
2019. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!