Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakinek hogy...

Linocs kérdése:

Volt már valakinek hogy vizeletből nem tudták megállapítani a terhességet?

Figyelt kérdés

Terhességi teszt otthoni laboros negatív de a tünetekkel elment nőgyógyászhoz és az ultrahangon látták a babát?!!!

Ez mitől lehet?



2017. márc. 9. 05:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Hibás teszt

2. Nem választódik ki a vizeletében a hcg, van ilyen, csak ritka

2017. márc. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hogy lehet az hogy nem választódik ki a hcg?mi okozza?Énis gondoltam erre mert otthoni terhességi teszt a lányomat sem mutatta ki de most a laboros sem.De a tüneteim erősödnek halmozódnak és én a negatív teszt ellenére is úgy érzem hogy kismama vagyok.
2017. márc. 9. 07:28
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, vérből akkor is kimutatható, ha pisiből nem, hogy baba van. Főleg, ha már tüneteket okoz.
2017. márc. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ultrahangon látták a babát, akkor terhes vagy, de ha láttak valamit, ami akár lehetne baba is, akkor nem.
2017. márc. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Nem voltam még nőgyógyásznál.

Azért írtam a kérdést mert vizeletből negatív a hcg-m .

De borzasztó szagérzékeny lettem fájnak a melleim.Feszül a hasam.Fáj a derekam szédülök hányingerem van.

Nagyon vékony testalkatú vagyok a hasam általában befelé hajlik de most fekve sem esik be.

2017. márc. 9. 07:51
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak arról nem írsz, hogy késik-e már a vérzésed. Ha nem, bármelyik tünet lehet premens tünet is.
2017. márc. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Több mint két hónapja vannak a tünetek és állandók.Menstruációm volt de a szokásosnál jóval kevesebb és rövidebb ideig. A lányomnal egyszer volt ilyen.
2017. márc. 9. 07:57
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek sem választódik ki a vizeletében a hcg, valamilyen veseprobléma miatt.


Szóval előfordulhat.


1800 forint körül csinálnak hcg vizsgálatot a laborok (pl. synlab)vérből. Még beutaló sem kell hozzá és aznapra van eredmény.

2017. márc. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Akkor ha csak simán bemennék a laborba és hcg-re kérnék vérvételt megcsinálnák orvos által írt papír nélkül?
2017. márc. 9. 08:26
 10/26 A kérdező kommentje:

Gondolom erre csak magán laborban van lehetőség de sajnos itt ilyen nincs.

Nőgyógyászatról félek elküldenek hogy menjek vissza ha már késik így hogy negatív a teszt és menstruáció szerű vérzésem volt :/

2017. márc. 9. 08:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!