Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koncertre lehet menni 19-20...

Koncertre lehet menni 19-20 hetesen?

Figyelt kérdés
2019. máj. 13. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ez sok mindentől függ. Milyen koncert, álló, vagy ülő, szabadtéri, vagy nem.. Meg hogy mennyire visel meg a zaj, a tömeg. Én 26 hetesen voltam utoljára szabadtéri koncerten, ott jó volt, mert odébb tudtam menni, ha valami zavart. Én azt mondom, hogy mehetsz, persze, de neked kell eldöntened, hogy bírni fogod-e.


Ha elmész, akkor jó szórakozást! 😉

2019. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elmúlt hónapban kb öten kérdezték, keresd meg.
2019. máj. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Simán.
2019. máj. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze.
2019. máj. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
terhes vagy nem beteg,nyugodtan mehetsz a pároddal vagy családdal,baba kicsi ilyenkor.legalább születésekor,muzikális gyermek lesz
2019. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én moziba voltam ennyi idős terhesen. Soha többet mem mennék de ez persze mindenki döntse el maga. A hanghatások miatt majd kiugrott a hasamból...
2019. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hallottam már olyat, hogy a hirtelen hanghatástól(bizonyítottan) idegrendszeri problémák lettek....

Én tuti nem mennék. A babák sem szerintik nem véletlenül olyan aktívak akkor.

2019. máj. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En nem mennek,ha zart arena. En egyszer moziban voltam,de alig birtam ki,hangos volt a hadam vegig feszult ,kemenyedett a rezonanciatol. Soha tobbet. Max szabadterire,amin messze tudsz menni a hangfalaktol.
2019. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én voltam hangos, dobos koncerten a 12. heten. Napokig nyalaztam a netet, mit irnak errol, arthat e. Mindenhol azt olvastam, nem arthatok, meg nem hall a babam, csak ne alljak a hangfalak ele. Kis, videki sportcsarnokban volt, jo 15-20 meterre alltunk a szinpadtol, nem a hangfalak elott. De nagyon hangos volt, es en nem mentem ki :( sulyos hallasserulessel szuletett a babam...
2019. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!