Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babát zavarja, ha anyu...

A babát zavarja, ha anyu elmegy 26 hetesen koncertre? Mármint nem hangos neki a zene? Nem lesz baja a fülének?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem lesz baja, de nagyon fogja zavarni. Nem a hang, azt tompítja magzatvíz, hanem a basszus. Nagyon nem szeretik, ilyenkor nagyon nyugtalanok, rugdosnak, ficánkolnak. Úgyhogy én nem mennék.
2012. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En az elso terhessegemmel folyamatosan kitettem ennek a babam , egeszem a 8 ik honapig, mivel enekelek es pont a fuvosok es a dobosok mellett van a helyem. Akkor mindig nagyon ficankolt a babam,de nem lett semmi baja. Annyi, hogy o is nagyon szeret a zenet.Szerintem nyugodtam elmehetsz.Par alkalom biztos nem art meg.

Most 2,5 eves a lanyom es a pici egy heten belul megkell szulessen.

2012. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb ennyi idős voltam amikor elmentünk Szabadtéri Játékokra Szegedre és utána tűzijáték is volt, nem lett baja(2 éves múlt), de végig tombolt a hasamban.
2012. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdés volt a napokban, olvad el. Én vagyok a 15. válaszoló, Neked is csak ezt tudom mondani....


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egész sok minden van amire mondhatjuk, hogy egy alkalomtól nem lesz baja, de ettől még nem jó neki. A te döntésed, h egy számodra szórakozásért kiteszed-e olyannak a babád, ami neki zavaró, felzaklató. Én nem tenném.
2012. febr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondják, hogy ami számomra szórakozás, az a gyereknek is az...
2012. febr. 26. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!