Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tenyleg szerencsetlenseget...

Tenyleg szerencsetlenseget hoz ha veszek valamit a babanak mielott betoltenem a 3. honapot?

Figyelt kérdés
Otthon is el ez a babona? a sogornom mondta de o spanyol..ti vettetek valamit 3. honap elott?

2019. máj. 18. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok babonas viszont kerulgesse a franc addig...
2019. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
A 3. hónap elött rengeteg terhesség megszakad, ezért elötte nem sok értelme van bármit is venni. Egyrészt ha nem marad meg, akkor csak külön stressz, mert mindig arra emlékeztet, meg el kell valamerre tüntetni, ha meg nincs semmi gond, akkor is minek ennyi ideig kerülgetni.
2019. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Már akkor is vettem par rucit a turiban mikor még terhes se voltam, most meg a másodikat várom :) ne légy babonás.
2019. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
3. hó után is bőven lesz még időd vásárolgatni. Hacsak nem valami szupi alkalmi vétel, szerintem várd ki...
2019. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagyok babonás. A nagyobb drágább dolgok le voltak osztva, hogy ne egyben keljen. Baba ágyat vettem meg elsőre.
2019. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Mindkettőnek vettem a pozitív teszt napján 1-1 bodyt, onnantól pedig minden vizsgálat után valamit. Semmi bajuk. 😊
2019. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem hoz szerencsetlenseget, de ha megis elmenne a baba, akkor ott maradna amit vettel mementonak es fajdalmat okozna neked. A 12. Het utan szignifikansan csokken a veteles kockazata.
2019. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, igazabol nem akarok vasarolgatni meg, foleg mert nem tudom a nemet, csak ugy jelentettuk be hogy az ultetesnel az asztalra kiirtuk hogy nagyneni, nagybacsi es unokateso meg tettunk oda kis zokit meg cumit…

Aztan mondta a sogornom hogy szerencsetlenseget hoz...annyira nem vagyok babonas de azert megnyugodtam ...koszi…:) tudom amugy hogy tok hulyeseg de megis jobban erzem magam hogy tudom mas is vett dolgokat es nem lett semmi baj…:)

2019. máj. 18. 22:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hoz szerencsétlenséget ne aggódj, Sajnos nem csak az első 3 hónapban történhet rossz dolog, csak ez a gyakoribb, de nyugodtan vedd meg, ha látsz valamit ami megtetszik.
2019. máj. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 11hetes vagyok és a férjemnek is úgy mondtam el, hogy egy kis cipőt vettem. Illetve azóta egy szettett vettem, mert sose láttam még olyat és ránk jellemző. Nem ezen fog múlni és minden rendben lesz.
2019. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!