Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis hogy nem vagyok ehes?

Normalis hogy nem vagyok ehes?

Figyelt kérdés
5hetes 4napos terhes vagyok tudom meg nagyon az eleje de nem vagyok ehes nem kivanok semmit ez normalis?
2019. máj. 19. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális. Én végig így voltam mindkét terhessegnel. Azaz az elsőnél úgy 26 hetesen megirultem a csokis Meggyes sutiert, de ez kb két napig tartot.
2019. máj. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne az? A terhesség nemazt jelenti, hogy hirtelen kétpofára akarsz nutellás csemegeuborkát zabálni.

Én a második gyerekemmel fogytam az első hónapokban mert kb. sosem voltam éhes. Az elsővel és harmadikkal meg még éjszaka is éhes voltam.

2019. máj. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En az elso “terhes tunetemnek” azt szamitom, hogy elhagytam a reggelit. Egyszeruen a tejeskavem utan mar semmit nem tudtam leszuszakolni. Aztan valamikor 10 ora korul ragcsaltam el a reggelimet csak.
2019. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is normális, nekem ennyi idős terhesen a fáradságon kivűl semmilyen tünetem sem volt.

Most 10 hetes terhes vagyok és nem vagyok még kívánós, most már van hányingerem szóval most még válogatósabb vagyok.🤷🏽‍♀️

De törekedni kell a változatos étkezésre és legyen tápanyagokban gazdag, attól függetlenül, hogy nem vagy éhes.

2019. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5+5 hetes vagyok igyan igy vagyok vele nem kivánok semmit sot etvágyam sincs
2019. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen általában nincs sok tünet, én egész jól voltam a 7.-8. hétig, onnantól kezdve hánytam szülésig.
2019. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kb a 15. héttől bírtam elkezdeni ismét enni.. :)
2019. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En sem kivvanok semmit, gyakran hanyinger is kerulget, megis, mikor eljon az ebedido, kimondottan jo etvaggyal tudok enni :)
2019. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Atina2018 ***** válasza:
7 hetes terhes vagyok, savam időnként az egekben de ha ételre nézek undor fog el, étvágyam nekem is csak ritkán van, de akkor aztán eszek rendesen. Kívánósság úgy tör rám hogy zöldséget vagy tésztát vagy húst kívánok.. ritkán konkrét ételt 😋
2019. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!