Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Van valakinek egy jó ötlete arra, hogyan mondjam el a férjemnek a jó hírt, ha pozitív lesz a teszt?

Valami érdekesre és emlékezetesre gondoltam :)

máj. 20. 07:08  Privát üzenet  

A válaszok

Első gyermekeknel vettem egy kinder tojást, óvatosan szetszedtem és a játék helyére tettem egy üzenetet! "gratulálok, Apa leszel!"

Majd nagy nehezen visszacsomagoltam. Ezt kapta mikor hazaerkezett.

A második babára nagyon sokat vártunk. Úgy szerettem volna hogy ha hazajon munkából megmondom neki h nézd a kisfiunk rajzolt vmit a hasamra... Es a sok irka firka mellett lett volna egy sziv a povakomnal, és egy nyíllal odairtam volna hogy kisteso..

Mivel hétvége volt és otthon volt, együtt vittük be a tesztet reggel az ágyba, úgy keltettuk

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 20. 07:42 Privát üzenet

Drágám, terhes vagyok a barátodtól! - ez tuti maradandó élmèny lesz!

De egyébkènt a legjobb ha mondod, hogy szeretnél csinálni egy tesztet és nézzétek meg együtt az eredmènyt

A válasz 14%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 20. 08:31 Privát üzenet

Én az elsőnél egy ruharendelést mutattam neki, hogy szerinte jók lesznek-e ezek a ruhák. Nem értette, minek mutogatom, mert sosem kérem ki a véleményét öltözködésben. Persze csak kismamaruha volt a kosaramban, ő meg majd’ leesett a székről. 😄

A másodikat a nagylánnyal mondtuk el, lefotóztam a “ma tudtam meg, hogy nagytesó leszek” feliratú babakártyával és amikor hazaért a férjem a munkából, mondtam neki, hogy csináltam egy nagyon cuki képet a gyerekről és nézze meg. 😊 Itt is volt nagy meglepődés.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 20. 10:04 Privát üzenet
Nem csináltam nagy felhajtást. Mivel nem védekeztünk, számítottunk a terhességre, és volt itthon teszt. 1 nappal menzesz előtt mondtam, hogy csinálok egyet, izgultunk, aztán rögtön kijott a csík, megmutattam neki, örültünk, jó volt így :)

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 20. 11:07 Privát üzenet

Hat nem tul kreativ az enyem de igy alakult :)

Egyutt mentunk dokihoz. A nőgyógyász megvizsgalt adott a kezembe egy papirt es atkuldott UH-ra.

A ferjem kint vart kerdezte miujsag. Mondtam menni kell UHra ennyi. Bementem UH-ra es ott dobogott a kisszive a babanak😍

Megkerdeztem bejohet e a ferjem mondtak igen. Konnyes szemmel teptem fel az ajtot es hivtam be. Visszafekudtem az agyra es mar o is latta a babankat. Egy Apa leszel hagyta el a szamat es csorogtak a konnyek😄😄😄

Nem igy terveztem igy alakult :)

Nem banom.

30hkm

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 20. 13:44 Privát üzenet
Ne igy ahogy nalunk zajlott. Konkretan osszevesztunk, mert o nem latta a csikot, pedig nem volt halvany. Majd felvette a szemuveget es kozolte hogy ez semmi, mert olyan erosnek kell lennie, mint a masiknak. Majdnem elvaltam elso idegbol 😀

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 20. 22:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek mikor érdemes dokihoz mennem?
Ez a teszt pozitív? Mennyire megbízható a clear blue teszt? Nemvart előtt 1 nappal vagyok
Méhen kívüli terhesség esetén is pozitív lenne a teszt?
Szerintetek? Lehetek terhes? Vagy miért volt ott a halvány csik az áprilisi teszten? Ha valóvan terhes lennèk màr 1 hónao elteltével erős pozitiv kéne legyen a teszt nem?
Első lombikon vagyunk túl, eredményesen Pozitív lett a teszt már a 11. napon beültetés után, de elkezdtem barnázni, azóta erősödnek a tesztek. Doki azt mondta nem kell semmit...
Szerintetek csak beképzelem, vagy pozitív? 7napja késik, nem reggeli első teszt .

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!