Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a teszt pozitív? Mennyire...

Ez a teszt pozitív? Mennyire megbízható a clear blue teszt? Nemvart előtt 1 nappal vagyok

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 9. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez halványan, de pozitív. Pár nap múlva újra tesztelnék. Drukkolok!
2019. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen valóban elég halvány de látható valamilyen szinten, mindenképp tesztelek pár nap elteltével, köszönöm :)
2019. máj. 9. 18:32
 3/14 anonim ***** válasza:
Vegyel masik tesztet, mert ez egy vacak teszt. Nekem volt ilyen eredmenyem vele es nem voltam terhes. De drukkolok neked hogy pozitiv legyen a kovetkezo!
2019. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a digitális bejött. A legjobb. És nem kell találgatni,hogy halványan pozitiv vagy negatív egyértelkűen kiírja az eredményt
2019. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából már csináltam egy másik fajtát is(Pregnanens) azon is nagyon halványan, de volt második csík, ezt a tesztet nem ismerem azért is érdeklődtem :) digitálist szerettem volna egyébként, de nem volt így ezt adta a patikus :(
2019. máj. 9. 19:00
 6/14 anonim ***** válasza:
Számomra ez elég egyértelmű pozitív :) a másikról van képed?
2019. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Pozitív, gratulálok
2019. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Pozitiv 😊
2019. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2%
Olyan sok ostoba nő van!Több ezret költenek tesztre...miközben egy 300ft os teszt is elég.Ha terhes valaki pozitív lesz az is,ha nem akkor nem.Mrg ez a száradási csík készít ki!Nekem 3 nap mulva sem volt száradási csík ha negatív,sz is maradt.Mit kell itt szenvedni???
2019. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! A nőtársaim nevében is köszönöm eme kedves hozzászólásodat. Lényegetörő. Majdnem sikerült a kérdést megválaszolni. Száradási csíkról pedig nem is írtam szóval nem is értem mi verte ki nálad ennyire a biztosítékot. Minden jót
2019. máj. 10. 06:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!