Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet lúgos vizet inni babater...

Lehet lúgos vizet inni babatervezeskor?

Figyelt kérdés

Most vagyunk rajta a baba projekten, és szedek terhes vitamint is. Ma vettem a boltban lúgos vizet, mert úton utfelen azt hallom, hogy el van savasodva a szervezetunk. aztan elgondolkodtam, hogy vajon lehet - e ilyen vizet innom, mert most vagyok abban a helyzetben, hogy még nem teszteltem és nem tudom, hogy terhes vagyok-e vagy sem. És ha igen, azzal ártól-e és ha nem vsgyok az, akkor hátráltató-e ezzel a vízzel a teherbe esés folyamatát!

Bocs, ha a kérdés h.lye,de első gyerekes szülők leszünk majd (remélem minél hamarabb) és sok dologgal még nem vagyok tisztában.

Akik oltogatni jönnek, azokra nem vagyok kíváncsi!


2019. máj. 21. 10:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Úgy konkrétan mit szeretnél lugositani?

...és főleg minek?

2019. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem létezik lúgositas! Minden szerved más-más pH értéken működik.
2019. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nyilván a szervezetemet szeretném egészségesebbé tenni és azt olvastam, erre a lúgos víz nagyon jó. Ahogy azok a zöldségek is, amik nem savasok.

De nem a kérdésemre válaszoltatok. Befolyásolja negatív irányban a lúgos PH-ju víz a teherbeesést avagy sem?

2019. máj. 21. 11:06
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
A szervezeted úgy tudod lúgosítani, hogy nagyon gyorsan kicsiket lihegsz, majd elájulsz mivel lúgosabb lesz a véred és az baj. A szervezetednek fix a ph-ja és nagy baj lenne, ha az lúgosodna. Ne higyj el minden reklámfogást. A zöldség nem azért egészséges mert nem savas... Nem ártasz vele, hisz semmit sem tesz veled, ahogy az előző válaszolók is leírták. De ne vegyél lúgos vizet, szappant se szopogass mert hülyeség, érted?
2019. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
99ft volt és megvettem. És inni is fogom, mert hiszem, hogy jót tesz. Köszi a nem túl hasznos válaszokat.
2019. máj. 21. 11:40
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Ja.... Hát a hit ellen, kevés a tudomány. Ezt már sok hívő bebizonyította.
2019. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A kérdés még mindig ugyanaz! Befolyásolja-e a teherbe esést (ahogy pl mint megtudtam, Béres cseppet sem szabad szedni tervezéskor és terhességkor), ha a nő rendszeresen lúgos PH-ju vizet fogyaszt?
2019. máj. 21. 12:42
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolja a teherbe esést, felesleges innod, csak pénzkidobás, nem kell és nem is lehet lúgosítani a szervezetedet. Egyél sok friss zöldséget, gyümölcsöt, mozogj sokat, kerüld a feldolgozott élelmiszereket. Nyugodtan menj el egy dietetikushoz és kérj tőle tanácsot ha étkezés terén bizonytalan vagy (nekünk a munkahelyünk rendszeresen szervezett programokat ahol dietetikus is tartott előadásokat és téma volt ez a lúgosítás is).
2019. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Válaszoltak neked pedig rendesen, csak nem akarod megérteni. Nem, nem befolyásolja a teherbe esést, ahogy a terhesség majdani megtartását sem, mivel semmiféle hatása nincsen. Attól, hogy hiszel benne, még hatástalan marad, pont ugyanúgy ihatod, mintha csapvizet innál, ha attól jobban érzed magad. A placebo hatást a tudomány is elismeri, létező dolog, ha azt hiszed használ, senki sem fog az ellenkezőjéről győzködni. Így ismétlem, amit már az elején írtam, ihatod, nem hat, nem csinál a szervezeteddel az ég egy adta világon semmit, ergo ártani sem tud.
2019. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó előtti.

Egyébként nem penzkidobas mert alapból ásványvizet iszunk és akoruli áron vesszük a rendeset is (99ft) mint most én a lúgosat. De érzem, hogy rám is fér mert el van savasodva a szervezetem és egy tisztító kúra nem jönne rosszul.

2019. máj. 21. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!