Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van így ezzel?

Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
13.hetes terhes vagyok először fogok szülni néha rámtörnek olyan érzések hogy mivan ha nemtudom mit kell csinálni a kicsivel vagy mivan ha nem nehezen tudom majd megszülni meg néha ugyérzem énis gyerekvagyok és milyen furcsa hogy engem majd anyának szólitanak persze nagyon szeretnem és nem kételkedtem egy percig sem hogy akarom - e néha meg tökre azt érzem hogy moért ne menne más is felnőtt én is felnőttem ez normális hogy így érzem? 23/N
2019. máj. 22. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, kb. mindenki így van ezzel, nyugi! :)
2019. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt érzem. Mellé még rémálmaim is vannak. :)
2019. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is szintén 23 éves vagyok, mi terveztük a babát, de néha nekem is vannak kétes érzeseim afelől, hogy elég érettek vagyunk-e a szülői feladatra. De aztán szerintem az adott pillantban úgy is minden úgy lesz ahogyan lennie kell, jönnek majd az anyai ösztönök és tudni fogjuk, hogy mi a legjobb a kicsinek. :) Másrészről a mi családunkban mindenki várja a babát, úgy hogy elég sok segítségem lesz. Nem aggódom emiatt.

(10 hetes kismama)

2019. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha én 18 évesen megbírkóztam egy babával,neked is menni fog.Azóta már felnőtt. :)) Az embereknek is vannak ösztönei,ki fog alakulni minden!
2019. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!