Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire lehet lemaradva a...

Mennyire lehet lemaradva a kicsim? (Riogatnak de konkrét választ nem kapok)

Figyelt kérdés

BPD 69

Ac 214

Femúr 50


2019. máj. 22. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad meg, hányadik hétben vagy.
2019. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat. 28hét 6nap
2019. máj. 22. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Kicsit kisebb a koránál.

[link]


BPD 27. Hét

AC 25. Hét

FL 26. Hét

2019. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eddig is kisebb volt? Nektek milyen alkatotok van? Magasságra gondolok elsősorban. Az én fiam is végig kisebb volt a koránál, most is, pedig már 4 éves. De egyikőnk sem égi meszelő, szóval nem nagyon volt min meglepődni.
2019. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig annyira nem tudom..én 165cm vagyok a férjem 174 szóval nem vagyunk égi meszelők...
2019. máj. 22. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne riogatasnak vedd (mondjuk kerdes, hogy milyen stilusban mondjak es szomoru, hogy nem tajekoztatnak), de alapvetoen ez inkabb azt jelenti, hogy odafigyelnek.

A haskorfogatnal van a legnagyobb kulombseg az atlaghoz kepest, ez jelentheti azt, hogy a babat nem taplalja a mehlepeny. A felteteles modon van a hangsuly, mert siman lehet elmeres is, vagy genetika.

Talan azert nem mondanak semmit, mert a kovetkezo uh eredmenyeire varnak. Ha ott mar nincs elmaradas, vagy a jelenlegihez kepest szepen no a baba, akkor nem kell ezzel foglalkozni.

Ha meg nem fejlodik ugy, ahogy kellene, akkor jo ha tudnak rola es megkeresik az okot (meglepeny elegtelenseg, magas vernyomas, toxemia, elegtelen taplalkozas, dohanyzas es meg egy csomo dolog okozhat ilyet). De figyelnek, segiteni is tudnak, ha kell.


Szoval egyaltalan nem biztos, hogy gond van, most megfigyelnek es ennyi. De inkabb ez, mint hogy ne vegyenek eszre valamit, amikor tenyleg van baj.

2019. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem végig kisebb volt, és nem tudták eldönteni, hogy csak kisebb, később fogant-e, vagy más okból van-e lemaradva.

Befektettek (semmi értelme nem volt, 5 napra és 2 ultrahangot csináltak) de látták, hogy fejlődik, utána az időpontomat tologatták (aug.25 és szept.11) ami elég durva hisz majdnem 2 hét.

Szóval lehet, hogy később fogant, vagy csak alapban kisebb.

Nem kell mindig rosszra gondolni! ❤

2019. máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!