Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes elmenni 4 vagy 5d-s...

Érdemes elmenni 4 vagy 5d-s ultrahangra? Látnak mindent? Miben több? Nem az élmény a lényeg nekünk, hanem, hogy tudjuk, hogy minden rendben. Le van maradva a babánk 2 héttel és riogatnak.

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Hány hetes vagy?

2014. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 26 hetesen voltunk. Nagyon nagy élmény volt, de a lényeg, hogy minden rendben van a babánkkal. Az első 10 percben 2d-s uh-ot csinált az orvos, mindenét megnézte, amin meglepődtem még az agyműködését is, és minden tökéletes volt. Sőt nem azt írta rá a papírra, hogy zártnak látszik, hanem, hogy zárt. A szívét a szívműködését, mindenét nagyon nagyon alaposan megnézte. Úgyhogy az első 10 percbe kiderült, hogy teljesen egészséges, nem olyan nagy léptekben vizsgálták mint az sztk-ba. Nagyon titkolózos a bébink, de fél óra után az is kiderült, hogy a két kislányom után most kisfiút várunk. :)

Úgyhogy szerintem mindenképp megéri elmenni... :)

29hkm

2014. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
26. hetet tapossuk
2014. jún. 30. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az az 5D?
2014. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2014. jún. 30. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nem tudom hova valósiak vagytok de érdemes elmenni 5D re pontos adatokat tud adni ami nem mindegy.Szolnokon is van már 5D ha esetleg érdekel benneteket.Mi sajnos lemaradtunk róla...
2014. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!