Lehet baj ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ha diétazik az illető terhesség előtt. Utána kiderul hogy 2 hónapos terhes.

Abban a 2 hónapban kevesebb volt a kcalbevitel a diéta miatt. Utána viszont a normális.

Lehet ettől baja a fejlodesben?


2019. máj. 25. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, a terhesség első trimeszterében nem számítanak a kalóriák, a baba nagyon pici, csak 5 centis a 12. hét végén, utána már fontosabb a bevitt kalória, ilyenkor már hízik is a baba.
2019. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem
2019. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 23 héttől, gdm miatt 160 g ch diétát kellett tartani, igaz kalóriát nem számoltam. Fogytam is, a babának semmi baja nem lett.
2019. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is diétáztam a terhesség legelején, semmi baj nem lett belőle, egészséges kislányom született.
2019. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inzulinrezisztencia miatt 160 gr szénhidrát diétát kell tartanom. A terhesség alatt sem szabad ezen változtatnom, 9 hetes vagyok.
2019. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!