Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erősebb testszagom, normális?

Erősebb testszagom, normális?

Figyelt kérdés

11+4 hkm vagyok, és az elmúlt 1 hétben vettem észre, hogy a testszagom ami eddig kb nem volt, most igencsak felerősödött. Használok dezodort, tusolok minden nap, nem változtak a higiéniai szokásaim.

Ez a terhesség alatt normális dolog?


2019. jún. 1. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

A terhesség alatt minden fura dolog normális, ezt jegyezd meg. Két dolog ami nem normális az a vérzés és a nagyon erős görcs.

Gondolj bele milyen hatalmas változás mind hormonálisan, mind fizikailag , pszichésen hogy növekszik benned egy másik ember.


Ami nekem volt, csupa jó dolgok 😁

Nagyon szép volt az arcbőröm egyáltalán nem zsírosodott, a hajam úgy szintén heti egyszer bőven elég volt hajat mosni, És ami nagyon fura volt, hogy egyáltalán nem nőtt a a szőröm, úgy értem mi kilenc hónap alatt nem kellett a lábam epilálni míg máskor ugye kéthetente kell.

2019. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Nekem most a második terhességgel lett. Fiamnál semmi ilyen gondom nem volt. Felborulnak a hormonok. Volt, hogy 3x is fürödtem egy nap. Nyáron meg amikor csak lehetett mentem.
2019. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Igen normális ne aggódj.
2019. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Szóval a második terhességem alatt lett ilyen. Bocsánat rosszul fogalmaztam.
2019. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Normális, sajnos nekem ez ìgy is maradt 😔
2019. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt. De a legrosszabb nekem a szoptatási időszakban volt. Saját magamat is nehezen viseltem el..
2019. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. jún. 1. 13:32
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Miért is lettünk le pontozva?
2019. jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Terhesen alig izzadtam, most a szoptatási időszak alatt hát sokszor kell megfürdenem, mert kegyetlen a szagom. Egyedül a stift használ utána, de max 3óraig tart. Remélem szoptatás után elmúlik.
2019. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8as,nem tudom, tőlem ment a zöld kéz mindenkinek 🤷‍♀️
2019. jún. 1. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!