Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent pontosan, hogy...

Mit jelent pontosan, hogy mindenórás terhes valaki?

Figyelt kérdés
Honnantól számít annak? 36 héttől, amikor már bármikor megszülhet, vagy kicsit később, már inkább 40 hét felé?
2019. jún. 3. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor már bármikor szülhet. Én nem hetet mondanék, hanem állapotot. Másodikkal 34 héttől azon izgultunk, hogy még ne jöjjön. Kerek 38 hétig bírtuk
2019. jún. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fiatallányka ***** válasza:
55%
Nekem kb.a 38 héttől mondták folyamatosan. Szerintem a kiirt dátumhoz közel kb. 1-2 héttel mindenórás valaki.
2019. jún. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a 38 héttől, de ezt ránézésre szokták mondani és arra, akin már szerintük nagyon látszik, hogy jajj mindjárt megszül (pedig hát valakin még a végén sem látszik, hogy hozzá képest olyan igazi nagy lenne a hasa, más meg már hetekkel előtte úgy járkál terpeszben, mintha bármikor kipottyanna :)).
2019. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 36.heten elkezdett kinyilni a mehszaj, onnantól a dokim mondta hogy ne menjek messzire mert beindulhat bármikor.. Folyamatosan távozott a nyákdugo is, két ujjnyira tágultam végül fájdalommentesen, és 39+0 hetesen mentem szülni
2019. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!