Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dpo 10 napjától pozitív...

Dpo 10 napjától pozitív teszt. Elvileg ma 4 hetes terhes vagyok. Barátnőm vetélèssel riogat. Hány százalékban halnak el terhességek?

Figyelt kérdés
10. dpo után teszteltem először pozitívat,ès azóta is 2 tesztet ellőttem, ma dèlutáni vizeletből is.Mindkét teszt szerint beköltözött az új családtag.:)A nemvártig van 1 napom,terhességi tünetem nincs.Barátnőm azzal riogat,hogy ne éljem még bele magamat,mert lehet csak kémiai terhességem van,de még el is vetélhetek....Annyira bele eakta a bigarat a fülembe,hogy teljesen ráparáztam a dologra.Tudom,hogy ez hülyeség,mert a termèszet szelektál,de ha valami nem lenne rendbe,akkor csak érezném,nem?Görcsök stb...Orvoshoz csak jövő hétre kaptam időpontot....

#terhesség #vetélés #félelem a vetéléstől
2019. máj. 28. 20:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Jó is az ilyen barát...

Igen, gyakori a vetélés és lehet kémiai terhesség. Egyelőre halkan örülj.

Sajnos egyet biztosan állíthatok: eszre fogod venni, ha elvetélsz. :(

De miért lenne ilyen? Gondolj arra, hogy minden rendben van. Ilyenkor semmit se érzel még, se hányingert, se semmit. Ha szerencséd van, könnyű terhességed lesz, és később is csak a pocak és a jó érős rúgások jelzik, hogy van ott valaki.

2019. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Minek ilyen korán orvos? Semmit nem fog látni de szivhangot még biztosan nem. És igen hülyeség. Kedves barátnőid vannak elkuldenem a fenébe, ha ilyennel paráztatna
2019. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem volt pl se görcs se semmi gond, mégis megállt a fejlődése első babámnak 8hetesen.

Másodikkal véreztem, görcsöltem 16 hétig, mégis ki tudtam hordani.

Bármi lehet bármikor, próbálj nyugodt maradni, és várd szeretettel a babát. Orvoshoz kb feleslegesen mész még, jó eséllyel nem sok mindent fog látni még.

A "barátnőd" meg gyökér, már bocs

2019. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem feltétlen van tünete, ha elhal az embrió, nem mindenkinek van vérzése meg görcsei, sokaknak csak a többedik ultrahangon derül ki, h megállt a fejlődés. De ez független attól, hogy parázol-e vagy sem :) Szerintem jó az, ha az ember a realitások talaján marad, de ez rád nézve pozitív, mert a koraterhességeknek csak a 25%-a hal el, szóval 75% esélyed van, hogy minden rendben lesz :) Az más kérdés, hogy ilyenkor nem illik elrontani az ember örömét.
2019. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...Úgy belèm rakta a félszer...Nekdm eszembe sem jutott volna ha ő nem beszél.Lehet nem kellene vele addig beszélnem míg tart az 1.trimeszter...Idegesít!

Olvastam egy statisztikát,miszerint,ha a teszt ilyen korán kimutatja a terhességet,az jót jelent.Százalékos arányban le van írva,hogy a dpo hányadik napján kimutatott terhességek közül hány százalèkban fordult elő az a bizonyos dolog...már leírni sem akarom.

2019. máj. 28. 20:49
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes amúgy, hogy neked ez nem volt benne eddig a világképedben. Nekem annyi barátnőm vetélt már el, valaki többször, hogy nekem alap volt, amikor terhes lettem (2x), hogy nem iszunk előre a medve bőrére. De nem kell ráparázni, mert attól nem lesz jobb. Pihenj sokat, ne emelgess, igyál sokat, egyél sok fehérjét, és nyugi :)
2019. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Zsebike83 válasza:
80%
Szia. Az ilyen barátnőt hamar lepattintanám. Riogasson mást a hülyeségeivel. Ne foglalkozz vele. Pihenj sokat és ne stresszelj. Amúgy egy jó tanács...ilyen korá szerintem is felesleges orvoshoz menni mert ha még nem látna semmit ami valószínű akkor is megijedsz... Várj még kicsit ezzel..
2019. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Én nem értem, eddig nem tudtál a vetélésről? Vagy most mit csodálkozol? Szerintem a barátnőd csak őszinte volt, hogy van ilyen is. Sőt én még a 4. Héten el sem mondtam volna neki basszus. Ha a szívhang után vagy a 12. Hét után mondtad volna el, akkor biztos nem "riogatna". Amúgy meg nem az ő hibája lesz, ha bármi baj történik, mert kb azt érezni, hogy azt hiszed.
2019. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem kellenek ellenségek, ha az embernek ilyen barátai vannak.


Nyugudj meg, a babának az az egy számít.

2019. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igaz...felesleges ezen rágódni.Lesz ami lesz.Nem más vélemènyén vagy történetèn múlik,ez az èn sztorim :) Köszönöm a válaszokat :*
2019. máj. 28. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!