Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes 4d-s ultrahangon...

25 hetes 4d-s ultrahangon mért adatok megfelelnek az átlagnak, egy kivétellel. Az AC, azaz a haskörfogata kisebb mint ilyenkor szokott lenni, csak 18.3 cm. Mindenhol 22 és 23 cm-et olvasok. Ez utalhat valamire?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez arra utalhat, hogy nem volt éppen a kis gyomrában magzatvíz, vagy a belek neki még nem telnek sárral , ilyesmi, ha komolyabb problémára utalna, akkor egy szakorvos azt észrevenné és mondaná, pláne, ha ő csinálta az uh-t!

Ne aggódj!

2008. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2008. nov. 12. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Nálam mindig nagyobb szokott lenni,engem egy időben ez aggasztott.De megnyugtattak,hogy csak szeret inni a magzatvízből.Megkérdezhetem milyen volt a baba,jól látszott ennyi idősen,mert én is készülök 4d-re a közeljövőben 24 hetes vagyok.
2008. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljesen jól látszik már az arcocskája, a vonásai is kivehetők voltak. Sajnos ezt az uh-t nagyon összekapkodták, én voltam az utolsó, szerintem rohant haza a doktornő. Csak gyorsan lemérte 2d-ben a méreteket, az arcát megmutatta 4d-ben, majd kész is volt. Ha nálatok rászánják az időt, akkor mindent gyönyörűen fogtok látni, igazi kicsi babára készüljetek.
2008. nov. 13. 07:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi a választ!
2008. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!