Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Furán érzem magam de miért?...

Furán érzem magam de miért? Bőv. Lennt.

Figyelt kérdés

jul. 1-re nem vártam és a dolog úgy alakult h 1 nappal hamarabb barnázni kezdtem,ami 3 napig tartott..de csak barna folyás,és néha 1-2 csepp pici vér is..azóta semmi..

amióta ez abbamaradt azóta néha menszi érzésem van a cicm pár napja inkább fájdogál mint feszülpisilni néha többet néha kevesebbet megyek de gondolom ez a folyadék bevitel mennyisége végett van..a fejem két hete majdnem minden nap fáj,étvágyam is változó(hőmet már rég nem mérem) évek óta akarunk babát de eddig semmi...úgyhogy túl vagyok pár áll teszten de mindig csalóka volt..úgy vagyok vele h ha terhes is vagyok akkor várok még a vizsgálattal pár hetet mert elég sztem ha 7-8 hét körüli terhességnél megyek hozzá mert akkor már szívhang is van meg többet lát..én nem arra vagyok kiváncsi,hogy ti mondjátok meg h terhes vagyok e vagy sem ,,hanem arra h mit éreztetek mikor még nem tudtátok szinte azt h állapotosak vagytok vagy már amikor tudtátok..bocsi ha bőven fejtettem ki magam..légyszives írjatok..


2010. júl. 8. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tesztet is csak 2 héttel a kimaradás után csináltam:) Úgy voltam vele, hogy nem akarok csalódni. Nekem vérfolt volt, el is könyveltem, hogy megjött, csak fura volt, hogy nem folytatódott. Aztán amikor megcsináltam a tesztet, szinte a cseppentéssel egyidőben olyan erős második csíkom lett, hogy majd leugrott a tesztről:)

Szerintem várj július közepéig, jövő hét végén már csinálj tesztet, kiderül, ha ott a baba:)

Majd drukkolok!

2010. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe sem jutott, hogy terhes lehetek. A mensim összevissza jött meg mindig, így nem is figyeltem. Feltűnt, hogy napok óta fáj a cicim, és egyfolytában meg akar jönni.. hát nem jött :-)))) Csináltam egy tesztet (nem is értem miért, biztos voltam benne hogy nem vagyok terhes). Két csík, szívroham :-)))) Rohantam is uh-ra, hogy méhen belül van-e. 4hetes voltam.
2010. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én barnáztam 2 napig,de nem jött meg, csak olyan érzésem volt, mint ha meg akarna jönni,de semmi.A mellem egyáltalán nem fájt, a mai napig semmi érzékenység vagy fájdalom.

Reggelente enyhe émelygésem volt és van, és elvileg már enyhülnie kéne, de már nap közben is rámjön...:/

Hát körübelül ennyi.:)


17 hetes km

2010. júl. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!