Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol és mikor éreztétek először...

Hol és mikor éreztétek először a baba mozgását?

Figyelt kérdés
Közvetlen a szemérem csont felett érzek néha ilyen bizsergés szerűt, kb egy mp-ig tart. Ez lehet a baba? 14 hetes a terhesség még csak, tudom hogy korai, csak kíváncsi vagyok, pontosan hol kéne érezni és mit :)
2019. jún. 8. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki máshol érzi, én pl a köldököm alatt éreztem de akkor az egyik kismama ismerősöm azt mondta hogy ott nem érezhettem mert nem ott kell érezni hanem teljesen lent. Lehet hogy ő ott érezte de én nem és azóta is érzem igaz azóta már erősebben. De nem lehetetlen hogy őt érzed ott az elején mindenki nagyon bizonytalan én is éreztem valamit de mindenki leintet hogy ő nem lehet az majd csak később fogom érezni. 17 hetes voltam mikor egyértelművé vált számomra a rúgássai.

24 hkm

2019. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elsőt 14, a másodikat 13 hetesen kezdtem érezni, mindkettejüket valahol a szemétemdomb és a köldök közt félúton.
2019. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!