Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen a C2000-es méhszáj...

28 hetesen a C2000-es méhszáj jó érték, vagy van valami gond?

Figyelt kérdés
A doki nem mondott rá semmit...
2010. júl. 8. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 29 hetes vagyok, és a 14. hét óta nekem is ennyi az értéke.Gyakorlatilag egész terhesség alatt ilyen volt.Nekem se mondott rá az orvos semmit,ebből gondolom, hogy teljesen normális.Mert mondta volna, ha vigyáznom kellene valamire.Elég nyílt és szókimondó a dokim.Szerintem a 2000 -es érték elég gyakori.Azt jelenti, hogy teljesen zárt a méhszájad, de egy kicsit megrövidült.De az nem gond, az a fontos, hogy zárt legyen.
2010. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél a 13. héttól, most a 15. héttől ilyen értéket nézett a doki. Sem akkor sem most nem mondott rá semmit. A lányomat 3 nappal a kiírt időpont előtt szültem, nem pihentem csak amennyi jól esett.
2010. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem legelejétől 2000, semmi extra nincs vele :)

37 hetes kismama

2010. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a 29. héttől. A kiírás napján szültem.
2010. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Nekem 25 hetesen 2110 volt, bent is feküdtem egy hétig görcsök miatt, de főképp talán azért, mert a külső és a belső is 1-1 ujjnyira nyitva volt.Most már lehet, hogy jobban is.Pihenj, amennyit csak tudsz.Én a 32.hétben vagyok és 2. baba.
2010. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat,pihenek amennyit csak tudok:)

Megnyugtattatok és ez a lényeg.

2010. júl. 12. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!