Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt megvennétek? Ti milyet...

Ezt megvennétek? Ti milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 8. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem. max .fél éves koráig használhatod és ez a fajta sztem újszülöttnek nem is jó.
2010. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Úgy látom a képen, hogy döntött a támla része. És tetszik a szivacsozás.

Milyet ajánlasz?

2010. júl. 8. 12:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Mi csak egy kis olcsó piskóta alakú kádat vettünk. 3 hónapos a babám, de olyan ficánka, hogy már nem jó neki. Meglöki magát és beüti a kis buksiját. Szerintem hamarosan nagykádas pancsi lesz már.
2010. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Ez is egy olyan dolog, ami tök fölösleges, csak valakinek jó üzlet.


Mi 1000 Ft körül vettük a kiskádat a curver boltban, és még mindig használjuk, pedig már 21 hónapos a kislányom.


Amíg pici úgyis az a legjobb, ha fogod a picit a vízben, tettünk alá egy pelust, nem is csúszkált, később meg tud benne ülni, vagy hason feküdni, stb.


De ha sok felesleges pénzetek van, akkor nyugodtan vegyétek meg, néhány hónapig biztos jó lesz.

2010. júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mint előttem is leírták, teljesen felesleges dolog ez a kiskád. Vesztek egy sima kicsi kádat 1-2000 körül már lehet kapni, évekig használhatja. Szerintem ez nem praktikus, utána meg kerülgetni lehet csak!
2010. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi ilyet vettünk használtan:

[link]


Nem kellett benne tartani a kisfiamat, talán azért volt jó, mert kezdő szülőként féltem csak a kezemmel tartani.

kb. 7-8 hónapos koráig használtuk, utána nagykádba fürdőkarikát vettünk, majd 15 hónapos korától simán a nagykádunkban fürdik csúszásgátlóval.

2010. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2010. júl. 8. 13:26
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Én is egy nagy piskóta alakú kádat vettem egy olcsó állvánnyal. aljára pelenkát terítettem. Már két éves a lányom, ülve még mindig beleférne.
2010. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A mi kádunk is Curver, a fiam 18 hónapos, de még abban fürdik, és nagyon jó állapotban van, nem karcos, szép. Az egyszerűbb kádakat jobban ki lehet használni szerintem.
2010. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is curver spar-ban vettük 1400.- ért - akcióban-
2010. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!