Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Reggelente felengedem az ágyba a kinti-benti kutyáimat. Ez mennyire lehet gond?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kutya, terhesség, toxoplazma

jún. 12. 16:00  Privát üzenet  

A válaszok
Semennyire. Én úgy nőttem fel, hogy a kutyámmal aludtam minden este és nem haltam meg mert rám szállt 2 szőrszál.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont jún. 12. 16:01 Privát üzenet
Ha neked jol esik

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont jún. 12. 16:05 Privát üzenet
2 kutyám van, 37 hetes terhes vagyok. Sem magamat, sem a születendő gyerekemet nem teszem burokba. A kutyák akkor is maradnak ha megszülök. Egyedül a kutyák területét határoltam be az ágyon, tehát már inkább csak a lábamhoz fekhetnek, ha feljönnek az ágyba, ennyi.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont jún. 12. 16:12 Privát üzenet
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Kérdezd meg a védőnőt! Ez kb. olyan, mintha a postás cipőstül járkálna az ágyadban. Ha neked ez belefér, a te dolgod, de szerintem legalább a terhesség idejére fel kellene függeszteni ezt a szokást.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont jún. 12. 16:13 Privát üzenet
Szerintem undorító, de gondolom te is cipővel fekszel az ágyba.

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont jún. 12. 16:26 Privát üzenet

Szerintem is undorító. Kb olyan, mintha kimennél, minden sz.rba belelépnel, majd cipőstől felsétálnál az ágyba.

Mondjuk én mindig is azt az elvet vallottam, hogy a szobadíszkutyákon kívül minden kutyának kinn a helye....

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont jún. 12. 16:49 Privát üzenet

“Kedves” két utolsó hozzászóló!

Létezik ám olyan, hogy letörlöd/lemosod a kutya lábát.... az én kutyám lába lehet tisztább, mint nemelyikotok lába... 😏

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont jún. 12. 16:56 Privát üzenet
Nekem is benti kutyusom van, de ha jó idő van imád kint lenni. Nem alszik velem, mert nagyon pici és összerugdosnám, de feljöhet az ágyra. 2 hetente van fürdetve, de tappogói minden bejövetelkor le van zuhanyoztatva. Már ő is tudja, megszokta, hogy egyenesen a fürdőbe megy, és ott vár míg meg nem mosom a tappancsokat. Lehet ám az állatot tisztaságra nevelni,de aki így gondolkodik, mint a fenti hozzászólók némelyike, az ezt elképzelni sem tudja.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont jún. 12. 18:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ők tisztaságügyileg rendben vannak. Most fokozottan figyelünk rájuk is.

# 9/10Időpont jún. 12. 19:12 Privát üzenet
En is terhes vagyok. Ket kutyam van. Meg kertunk is. Most is epp rajtam fekszenek. Csaladtagok. A ferjemet sem vagtam ki az agybol mert terhes vagyok, oket sem fogom. Az elejetol fogva velunk alszanak az agyban. Imadom oket. Nem lesznek masodranguak a gyerek miatt. Ugyanugy a babaim ok is mint eddig.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont jún. 12. 21:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valami gond lehet a babaval?
Ultrahangon látni lehetett, hogy a baba vállán fut át a köldökzsinór, gond lehet ebből? Aggódjak? 23 hkm
5-6 hetes terhesen nem gond, ha allandoan azt erzem mindjart megfog jonni? Illetve van kis feheres sargas folyasom?
38,5 fok lazam van eleg ramatyul vagyok 23 hetes terhes vagyok az orvossal gond van mivel angliaban vagyok es a parom epp ejszakasra keszul. Hogyan tudnam levinni a lazat?
Néha elmegy az ereje az autónak, ha felengedem a gázpedált, újra gázolásnál ismét húz, mi lehet a gond? Kattog valami kanyaroknál és váltásnál, féltengely?
Van egy vw golf4 1.6sr AKL motorkódos autóm és az a problémám vele hogy az alapjárat hol 800 hol 1000 és nagyobb gond hogy menet közben felengedem a gázt és hagyom a motorféket...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!