Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami gond lehet a babaval?

Valami gond lehet a babaval?

Figyelt kérdés

Kb 7-8 hetes terhes vagyok!

5 hetol mar meg voltak rosszuleteim hanyinger,hanyas,kaja undor szinte semmit nem tudtam enni!

mellfajdalom az mar ovu ota.

3 napja mintha elvagtak volna a hanyingert semmi nincs mar

Azota enyhen gorcsolok faj a hatam,verzesem nem volt

Orvoshoz csotortokre kaptam idopontot!

Nagyon felek hogy baj van a babaval

Valaki volt mar hasonlo helyzetbe?


2019. jún. 2. 16:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Nyugodj meg ,amíg a görcshöz nem társul vérzés addig nincs gond, teljesen normális,nagy változásokon megy keresztül most a méhed,a hányinger pedig akar még vissza is jöhet.
2019. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt csak annyi rosszat olvastam hogy akkor meg szunik a terhes tunet ha elhal a magzat es hogy az nem mindig jar verzessel meg gorcsokkel csak uhn veszik eszre!
2019. jún. 2. 16:19
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is hasonló volt, egyszer csak elmúltak a tüneteim és uh-n már nem volt szívpulzálás.

Sem vérzésem, sem görcseim nem voltak, amik bármire utalhattak volna.

De simán az is előfordulhat, hogy csak elmúltak a tünetek és minden rendben van.

Drukkolok!

2019. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Es semmi mas elojele nem volt gorcs barnazas?
2019. jún. 2. 17:11
 5/16 A kérdező kommentje:

Bocsi de mar anyira izgulok hogy nem vettem eszre hogy irtad hogy nem volt verzes sem gorcs

Remelem nem lesz baj nagyon felek csotortokig meg bolondulok.

Hamarabb nem kaptam idopontot

2019. jún. 2. 17:14
 6/16 anonim ***** válasza:
Figyelj...ha ennyire parázol,akkor ne várd meg az orvosod időpontját hanem menj be a kórházba
2019. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Erre mar enis gondoltam de nincs eros gorcsom nem verzek mit mondjak a surgosegin?

Nincs semmi bajom csak az a baj hogy nincs hanyingerem?

2019. jún. 2. 18:31
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg nagyon aggódsz,akkor mondd azt,hogy csak szeretnéd megnézetni.Nem hiszem,hogy elküldenek.Ha pedig igen,mondd,hogy kicsit görcsölgetsz
2019. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hat meglatom ha holnap se lesz semmi akkor lehet elmegyek

Amugy mellfajdalom meg meg surru vizeles az van csak epp hanyinger nem pedig nekem mindennapos volt

2019. jún. 2. 18:37
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.Én 5.héttől hánytam minden nap többször a 8.hétig,majd 2 hétig semmi de semmi tünet,aztán onnantól a 19.hétig vészesen hánytam. Szóval ez nem jelent rosszat. De tenyleg nézesd meg csakhogy megnyugodj,mert a stressz többet árthat
2019. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!