Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív kombinált teszt után...

Negatív kombinált teszt után rossz Afp? Gyakori?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
olvastam már itt akinek szintén így volt, nem tudom mennyire gyakori, de a kombinált sokkal megbízhatóbb eredményt ad, az afp pedig elég elavult. én így tudom.
2010. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem így volt.

Kombinált nagyon jó lett, nem emlékszem pontosan, de 1: 16000, azt hiszem. Az afp pedig 0,8 lett, pont alsó határ.

Az uh-k szerint minden rendben.

Afp csak arra jó, hogy idegesítsék vele a kismamákat.

2010. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 12.heti uh-n is bibi volt. Az NT: 4,3 lett, az orvos azt mondta, hogy beteg a babám. :( Majd a kombinált tesztem a down kórra ezt írta: 1:89 Gondolhatod, hogy milyen ideg állapotban voltam, de az orvos mondta, hogy várjuk meg az AFP-t is. Eljött a 16.hét, majd az AFP-m 0,35 lett. :S Itt már 99%-ra állították, hogy beteg a kisbabám. Mindent amit eltudsz képzelni, az összes vizsgálatot, magzatvíz vétel megvolt, genetikus stb. Kiderült, hogy a a kedves orvosm elmérte a babámat, mert 3héttel nagyobb volt. :S ( nem fogadott orvos volt, sima sztk-s ) A kislányom teljesen egészségesen született! Ne aggódj minden rendben lesz! :))) Boldog babavárást!
2010. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy egy hónappal jött világra a kiírt időponthoz képest, 3500g-al 56cm-el. Eléggé elmérték a drágámat......
2010. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy hónappal előbb, bocsi :D
2010. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Atyaisten, utolsó válaszoló, ez nagyon durva! szegény, mit élhettél át... Gratulálok a kislányodhoz!


Nekem is azt mondta az orvosom, hogy az AFP totál elavult, a kombinált tesztem a mérvadó.

2010. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok! Igen, csak azt nem értem, hogy egy 12hetes magzatot, hogy lehet egy 3héttel idősebb magzattal össze keverni. Itt már nagyon nagy méretbeli különbségek is vannak. Állítólag 30éve ultrahangozik, tudta a dolgát, még neki állt feljebb. Ez amúgy Székesfehérváron történt a Család És Nővédelmi Központban. :S Egyébként a 18.heti genetikain, már 21+3hetesnek mondtak........
2010. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a kombináltam tökéletes lett,1:10000-hez , az Afp-m meg 0,60 mom.

Azt mondta az orvosom,hogy akkor se aggódjak,ha ettől kevesebb,mert ez nem jelent Down-kort.Az ultrahangon is rendben volt minden.Csak egy hónapig totál ideg voltam.Én sem értem minek paráztatnak az Afp-vel.

28hkm

2010. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!