Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13+5 hetes terhes vagyok....

13+5 hetes terhes vagyok. Fehér színű krémes folyasom van. Ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy amióta terhes vagyok picit bővebb folyasom van, mert egy icipici folt volt a bugyiban. Az utóbbi pár napban viszont már több, fehér krém állagú folyás hagy foltot, már muszáj egészségügyi betétet betennem. De nincs egész nap folyamatos folyás, csak egy bizonyos adagnyi, aztán semmi.

Nincs neki semmilyen szaga sem.

Ez lehet valami fertőzés vagy ilyenkor ez normális



2019. jún. 14. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem viszket és nincs szaga, akkor normális, Ilyenkor terhesség idején fokozott a fehér folyás.
2019. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Tisztaságai ilyenkor amúgy is jobban ajánlott,mert azon jobban látni mikor milyen a folyás és az nagyon fontos :)

De normális a fehér szagtalan.Sőt..talán a legnormálisabb

2019. jún. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Igen normális.

Viszont tisztaságit nem nagyon ajánlják terhesség alatt pláne ha izzadsz és nagyon meleg van mert az kicsipheti a nemi szerved, plusz fertőzést kaphatsz el.

Én sem használok.

Miota babát várok hol több hol kevesebb a folyás.

22hkm

2019. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 11. hétben járunk. Nekem az elejétől kezdve van folyásom. Van mikor krémes fehér, van mikor sárgásra szárad és van mikor teljesen színtelen, de az nagy mennyiségben. Voltam orvoshoz, azt mondta teljesen normális. Mikor a kisfiamat vártam, akkor nem volt ennyi, viszont azt kezelni kellett, mert viszketett.
2019. jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesség elejétől van ilyen folyás van mikor nincs és van mikor kifolyik egyből az egész és van hogy csak fehér krémes.

25 hkm

2019. jún. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!