Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és terhes lettem egy drogos fiútól. Nem akartam még babát de így alakult. Nem tudom mit csináljak lehet-e valami baja a babának?

2019. jún. 19. 12:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%
Mondja ezt a Fiatallanyka nevu felhasznalo...gondolom nem felnott vagy de biztos nem tapasztalt felnott. Egy dolog amiket leirtal de ha a szive melyen megtartani akkor tudod te, hogy milyen lelki serulest okozna neki ha elvetetne annak ellenere, hogy mar kotodik a babahoz? Egesz eleteben banna. Az meg, hogy masra nem tudtak visszavezetni a fogyatekossagat egy jo nagy baromsag. Ugyanis barmilyen genetikai rendellenesseg kialakulthat barmelyik babanal meg a makk egeszseges szulok ellenere is. Szoval az orvosok maximum rafogtak a drogozasra.
2019. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Fiatallányka ***** válasza:
27 éves vagyok és nekem is van gyermekem. Egyébként nem csak az abortusz az egyetlen mód arra, hogy valaki ne tartson meg egy babát.
2019. jún. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
0%
Nem aggódj nem lesz semmi baj. Nagyon sokk embert ismerek aki drog mellet babát válalt és szerencsére semmi Baja a babának. Mivel hogy the nem drogozol nem lesz semmi Baja a picinek. De ez a te döntéses. Én az tanácsolom hogy tarsd Meg a babát. Gondolom ez az elsö terhesség ha most elvetetted akkor nagy az esélye annak hogy soha többet nem lesz babád. Most én is terhes vagyok a párom leukémiás nagyon erös gyogyszereket szed és szedet. Nem vehetsz el egy életet. Mondel a szüleidnek.
2019. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szia én ismerek egy anyukát aki nek ugyan úgy egy drogos tol lett terhes, a baba rendesen megszületett, csak az volt vele a baj hogy később tanult meg beszélni. De ez attól is függ hogy milyen drogot fogyaszt.
2019. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
Edes istenem...kesobb tanult meg beszelni? Minden gyermek a maga tempojaban fejlodik ezt nem lehet a drogos apara fogni. Baromsagot ne hordjatok mar ossze. Kerdezo beszelj egy orvossal mert ennek igy semmi ertelme.
2019. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!