Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Viszket és vérzik, mit csinálj...

Viszket és vérzik, mit csináljak még?

Figyelt kérdés
14 hetes terhes vagyok és. Voltam dokinál 3 hete, hogy a hüvelyem környéke viszket, és ha pisilés után kitörlöm magam, ahogy hozzámér a papír még jobban ég /viszket. Kaptam rá gyógyszert ,nem használt. 2 hete megint vissza mentem, megint kaptam, nem használt. Éjjel, álmomban is viszket, mert reggelre rendszeresen kidörzsölöm, van hogy picit vérzik is a bőröm 😞 mit csináljak, a doki sem tud mit mondani 😞
2019. jún. 21. 09:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen menj el egy másik orvoshoz! Lehetőleg még ma!
2019. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ORVOS. MOST.
2019. jún. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Jesszusom! Ha nem akarod,hogy baja legyen a babának,keress fel másik orvost.Ez valami szép kis fertőzés
2019. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Tuti valami bőrfertőzés, vagy minimum olyan kidörzsölés, amire inkább krém kellene. Keress meg egy másik orvost. Nehogy bekerüljön a fertőzés mélyebbre!
2019. jún. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

2 dokinál voltam, vették kenetet is, és negatív lett. A bőrgyógyász azt mondta telefonon, hogy ő ilyennel nem foglalkozik.

Nincs több doki azt sztkban, csak magán doki, de oda meg leghamarabb 2 hét múlva tudna adni időpontot a doki 😞

2019. jún. 21. 10:19
 6/19 anonim ***** válasza:
Magán dokinak, ha mondod mi a helyzet fogadni fog rendelés előtt vagy után!
2019. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mondtam! Július 4e előtt nem tud fogadni azt mondta 😞
2019. jún. 21. 11:19
 8/19 anonim ***** válasza:
Patikában lehet kapni bórax glicerint. Az jó gomba ellen, terhesen is használhatod. Ilyen erős viszketés valószínűleg attól van. Terhesen elég gyakori.
2019. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A doki is ezt mondta, elmegyek a patikába szerintem valami készítményért. Jövőhét szerdán tud az sztks doki fogadni. Hamarabb senki 😞
2019. jún. 21. 12:19
 10/19 anonim ***** válasza:
En meg megkockaztatnam anogyogyaszati ugyeletet hatha mas doki lesz. Nehogy komolyabb bajotok legyen
2019. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!