Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz a kézfejem, viszket,...

Száraz a kézfejem, viszket, repedezik, vérzik. Mire jó a shea vaj és hogy használjam?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ekcémás?Van egy könyvem (1001 otthoni gyógyír )megnéztem benne és ki is próbáltam mindet ami le volt írva de nem segített.Jövőhéten megyek egy táborba (öt napra)és azt szerettem volna hogy addigra elmúljon.Kipróbáltam egy aloe vera krémet, jól hidratál de nem használt a száraz kezemre.Aztán kipróbáltam finomítatlan shea vajat:de igazából nem tudom mire jó a shea vaj és hogy hogy használjam.Valaki le tudná írni hogy hogy használjam?

2015. márc. 21. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogyhogy hogy használd? Úgy, hogy belemasszírozod a kézfejedbe, mint egy sima krémet, csak ez sokkal sűrűbb. Nekem az ekcémás könyökhajlatomat két lekenés után rendbe tette, pedig előtte direkt ekcémára való gyógyszertári kenőccsel kentem és az szart sem ért.

A net egyébként tele van azzal, hogy mire jó a shea vaj, nézz utána.

2015. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Utána nézek még a neten!
2015. márc. 21. 14:10
 3/6 anonim válasza:
A shea vaj a legjobb!Mélyen a bőrödbe szívódik,nem tömítve el a pórusokat.Nagyon jó,avval kenem az arcomat minden nap!
2015. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Pont most kentem be vele és szemmel látható a javulás.
2015. márc. 21. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
a shea vaj tényleg jó, de a neutrogena intenzív illatmentes kézkrémje is nagyon jó.
2015. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) köszi a választ.tudom hogy jó-mindkettőt próbáltam most épp a shea vajjal kenem de az előző héten neutrogénával kentem.
2015. márc. 21. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!