Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babaváró támogatással szeretné...

Babaváró támogatással szeretnénk babát, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sajnos kiderült, hogy nincs meg még egyikünknek sem a 3 folytonos biztosítási jogviszonyunk még!

Valahogy visszamenőleg ez nem megoldható? Mert mire meglesz a 3 év addigra kiesünk a lehetőségből.


2019. jún. 25. 21:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
70%
Akik csak így beleugranak, ti hallottatok már a Deviza hitelről? Azok után én biztos nem mernék bevállalni semmit ami túl szépen hangzik.
2019. jún. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
59%

A kettonek semmi koze egymashoz. Hallottunk mar, aki nem suket vagy agyhalott es tobb mint 10 éves az mind hollott róla. Én spec kozel vagyok 40hez, soha, de SOHA nem voltam munkanélküli. Evtizedek ota van megtakatitasom. Van lakasom is es a ferjemnek is. Mi a gyerekunknek/gyerekeinknek (mar van egy es uton a második) szeretnenk valahogy ebbol segiteni valahogy.


Ismerek olyan családot, akik dolgoznak BECSÜLETESEN, szinten van egy gyerekuk, nem isznak, dohanyoznak stb de hiaba teszik felre a penzt nem tudnak oda jutni, hogy sajat lakast vegyenek. Nekem szerencsém volt en ram gondoltak a nagyszuleim, de rengeteg ember inkabb fizet egy ilyet, mint alberletet.


En egyetem alatt laktam alberletben, zaklato foberlovel, aki ha ugy gondolta siman ejjel is feljott megnezni. Uezt egy családdal nem szerettem vna atelni. Szerencsém van, hogy mi ki tudtunk törni ebbol a kozegbol, de sokan nem tudnak. Szerintem ne csak a rosszat nézd. Aki fel vagy nem szorul ra, ne vegye fel de alaptalanul sztem ne dobalozzunk a devizahiteles peldalozassal... Az devizahitel volt ezert meg az allam vallal felelosseget.

2019. jún. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
26%

Gyerekek. A hitel az hitel! Meg akkor is ha kamatmentesnek van hirdetve, higgyetek el, hogy ti nem nyertek vele, mert tobbet kell visszafizessetek.

Tudom sajnos tapasztalatbol, hogy a varandossag alatti vizsgalatok nem 1-2 Ft-t tesznek ki, de megis azt tanacsolom inkabb, hogy probaljatok meg hitel nelkul megoldani. Nem konnyu, foleg egy nonek. En pl. mar az elso honapban nem birtam hordani a regi nadragaim, muszaj volt elkezdjem lecserelni a ruhataram ugy, hogy epp csak azt vegyem meg amit most hordani tudok, mert a hizas merteketol fuggoen lehet, hogy meg kell vegyek ruhat.

Plusz most fogtunk neki a hazfelujitasnak, es per pill anyoseknal huzzuk meg magunkat. De mindezt onerobol, kalakamunkaval amit lehet.

Es persze szem elott tartva, hogy meddig er a takaronk.

Kitartast mindenkinek a babavarashoz, es jol gondoljatok meg a hitelt, mert sajnos manapsag nincs olan, hogy biztos munkahely :(

2019. jún. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
33%
Igen jelenleg vállal felelősséget...de nézzétek meg a többi dologban mennyit ért a"felelősségvállalásuk". Egy tollvonással eltörölhetik ezt is és sok embernek úszhat az ingyen hiteles háza.
2019. jún. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
60%

Jolvan. Akkor te lakjal anyosodnal. Sok sikert. Semmi köze a terhesseghez a hitelnek. A vizsgalatokat lehet tbre is csinaltatni es meg az sem törvényszerű, hogy 5merettel nagyobb legyen valaki 3honapos terhesen. Mi koze ennek ehhez?


Nem foglak gyozkodni. Mennyi ember fundamentazik pl. Nem anyospajtasnal el hanem elohotelezteti az eletet. Az jobb? Hjaj nem, az is hitel. Mennyi mennyi embernek segitett... En nem fogok anyosomnal elni mert felnott kereso emberek vagyunk onallo csaladdal.

2019. jún. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
68%

Én csak azt nem értem, hogy mindenki fennhangon hirdeti, h ő ugyan fel nem veszi, hülye felelőtlen aki felveszi, átcseszés az egész..., de a bankok tuti dugig lesznek elsején.

Amúgy nekünk semmi se jó, ha nem adnak szemetek, ha adnak vmi segítséget(nyilván nem a két szép szemünkért, munka azért kell) akkor szemetek, biztos lehúzás.

2019. jún. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%

En azt sem ertem miert gondolod otvenakarhany%os, hogy mi vagy en azt gondolom nyerek vele. Nem nyerek anyagi ertelemben.

Maximum egy lehetoseget kapok amivel elek vagy sem. Döntök hogy vallalom-e a felelősségez vagy nem. Az állam sem feltetlenul nyer vele de nem kivanok ebbe belemenni. Utalok politizálni es igen van egy reteg aki mindent bekajal, hat hidd el az nem en vagyok. Vannak kerbankos hitelek, vagy dugdoshatnam a penzem a parnaba is, de ha mi úgy döntünk, akkor neked ezzel mi a problemad? Biztos van egy réteg akik nem gondoljak at ennyire vagy nem arra kell nekik amire pl nekünk (mi megegyszer mondom BEFEKTETESNEK SZERETNENK a gyerekeinknek). Nem vagyunk kozeposztalybeliek, en is es a ferjem is keresünk elegendo penzt. Nekem terhesen pl dolgozni sem szükségszerű, jarunk nyaralni, a gyerekem magan oktatasi intezmenybe jar, van 2 autónk, van ingatlanunk ami ki vam adva. Nezd ha akarnam egy osszegben kifizetnem azt a penzt neked 3napon belul. De nyilvan nem akarom... Csak ertsd mar meg kerlek, van akinek nem addig er a takarija ameddig neked /nektek és lehet mi egesz mashogy kezeljuk a penzugyeinket mint ti. Lehet nagyobb kockazatvallalast tudunk vallalni stb. Oszinten megmondom aruhitelen kívül sosem volt semmifele hitelem de meg diakhitelem sem. En az egyetemet is vegigdolgoztam es eppen ezert persze megfontolom amiker irsz de szerintem tulzol. Nem tudom ti milyen helyzetben vagytok, (es nem is szamit) van e szemelyes tapasztalatod stb. En sok olyan embert megkerdeztem mar akik (egyreszt szemelyes ismeroseim igy - mar ne is haragudj de - relevansabb a tanácsuk, mint a tied aki a gyk-n nev es arc nelkul all elem okoskodni) értenek ehhez. Nem haziasszonyok, meg nem anyukak meg nem a sarki fűszeresbem elado neni aki a szomszed Sanyi bacsitol hallotta, hogy a masik faluban a Zsuzsineni lanya befursott a hitellel. Erted te is ugye, miert nem fogsz meggyozni?

2019. jún. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
93%
Mi elgondolkodunk rajta hogy fel eszük, amit olvastunk és hallottunk róla azoknak a feltéleknek megfelelünk. Már úton van a baba is szeptemberben meg is születik, sajnos nincs önerőnk hogy saját lakásunk legyen az albérletből meg szeretnénk menni
2019. jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
4%

A maximum 10 millió. Viszont a bank természetesen az alapján ad valamennyit, hogy a hitelt felvevő milyen havi bevétellel rendelkezik.

Egyébként a maximum 10 millióval hol lehet lakást kapni?

2019. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
30%
19 felveszed még mellé a csokot és imádkodol hogy terhes legyél és a férjed se hagyjon ott, mert akkor jön a kakifolyam
2019. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!