Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes babaváró vagyok, a...

23 hetes babaváró vagyok, a 3. bébimet várom, jó az, ha sokat mocorog a babám?

Figyelt kérdés
Bár még most is dolgozom, nem erőltetem meg magam, olyanokat rúg a baba a pocakomban, hogy néha komolyan megijedek. Más is van így ezzel? Elég feszes a pocakom, néha érezni vmelyik testrészét, hogy kinyomja, akkor nagyon feszülök. Normális ez egy 23 hetes babánál?
2014. márc. 12. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor lenne gond, ha már nem mocorog annyit. :) Volt,hogy aludni nem hagyott, mikor a 23.ban voltam, mert egész éjjel rugdosott, akármikor leültem egy kicsit, mindig helyezkedett, és nem épp kellemes érzés, amikor lerúgja a bordáim. :D mostanra már nem olyan aktív, nincs akkora helye. :) 34hkm
2014. márc. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, most már megnyugodtam.
2014. márc. 13. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:

:)

Az enyém is ilyen:)

2014. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!