Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. Hét első NST negatív...

37. Hét első NST negatív tapasztalat Székesfehérvár Kinek hasonló? T

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma voltam első Nst-n majd utána vizsgálat.

Be hívott Dr Kovács Miklós, elkezdte ki tölteni a papírom, majd vizsgálat nélkül rá vágta hogy a méhszáj zárt..

Utolsó nőgyógyászati vizsgálaton 3100volt. Nemtudom milyen képessége van hogy rá se néz de már kinyögi hogy nyilván zárt.

Kinek volt még negatív tapasztalata hasonló dolgok miatt? Gondolta hogy ha még csak 37. Hét akkor más úgysem lehet? Nagyon felbosszantott



#Székesfehérvár #NST #dr kovács miklos
2019. jún. 26. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem egyik terhesség alatt sem vizsgàltak meg, hogy zàrt e vagy mennyire nyitott. Most 39 hetes vagyok. Pénteken megyek NST-re de szerintem most sem lesz vizsgàlat. Emiatt nem izgulok. Ha jönni akar úgyis jönni fog. :)
2019. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát az gáz... Simán elkezdhetett nyílni, nekem kb 2 hete nézték 35 hetesen, 1100 volt. Azóta nem nézték, de már ebből is tudom, hogy kb mire számíthatok.
2019. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!