Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véreredmények és vizeletvizsgá...

Véreredmények és vizeletvizsgálat, segitenétek konkrét példákkal?

Figyelt kérdés

Hát lett pár csillagos értékem, és az online rendszer hátránya, hogy nem jutok azonnal megnyugtató válaszhoz, hogy a magas vagy alacsony értékek mennyire jelentenek bajt...

Részletesen ami eltérő lett:


vér

NEUT 79.3 , határérték 50 - 70

LYMPH 15.4, határérték 25 - 40

EO 0.2, határérték 1 - 4

NEUT absz 8.87, határérték 2.2 - 7.9

EO absz 0.02, határérték 0.05 - 0.45

Vvt süllyedési sebesség 2, határérték3 - 21

Prothrombin idő kontroll 8.3 (nincs megadva határérték)


vizelet

Fehérvérsejt 33, határérték 0 - 4

Vörösvértest 8, határérték 0 - 3

Baktérium 196, határérték 0 - 60

Vas 38.8, határérték 10.7 - 32.2



Ha valaki lenne olyan aranyos, hogy megnézi nekem a saját értékeit, az jó lenne...tudom, hogy a terhes értékek eltérőek a normálistól és keresek, keresek, de nem találok semmi erre vonatkozó biztos adatot.


Azt látom, hogy a vizelet nagyon gáz, de semmi tünetem, esetleg a saját mintagyűjtő edényem lehetett bacis...vagy van valami húgyúti nyavalyám.


De a többi, a vérképem miért lehet ennyire gáz?


2019. jún. 27. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz a vérképed egyáltalán, viszont valóban húgyúti nyavajád van. Biztosan nem a mintagyűjtő hibája, mert attól még nem kerül bele vér meg fehérvérsejt, ami gyulladásra utal.
2019. jún. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mindenképp visszamegyek még egy pisitesztért...a baba nincs veszélyben ha húgyúti bajom van?


Az értékeim akkor nem nagyon szarok a vérvétel eredményben?? (annyira ideges lettem, bocsánat :( )


más: nem találtam meg az eredményben a toxoplazma szűrés eredményét, pedig kértük, rá is irták a papirra..Az vajon hol lehet elérhető?

2019. jún. 27. 07:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Vérvetel jó , a vizelet miatt antibiotikum kell. Ne várj vele mert veszelyes lehet.

Toxo szerintem a háziorvosnak megy.

2019. jún. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem, mégis szedtem antibiotikumot miatta.


A véreredményed a vozeletben jelentkező gondokat tükrözi



Mielőbb kezelninkell, mert ezek egy része felszállhat a babára

2019. jún. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Húgyúti fertőzésed lehet.

A vas is sok, ne szedj pótlást. Vastartalmú kismamavitamint szedsz? A femibion mentes. Vasnál is igaz, hogy megárt a sok, mert a máj tárolja. Rövid távon ok, hosszabb távon nem jó.


A többit nem tudom.

2019. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem húgyúti fertőzésesem volt antibiotikumot írt fel az orvosom.
2019. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ismételtük a vizsgálatot, negatív lett. Ezek szerint nincs bajom.. semmi nem tenyészett ki a mintából.
2019. júl. 4. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!