Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti felfázás...

Terhesség alatti felfázás esetén mindenképpen írnak fel antibiotikumot, vagy függ a felfázás mértékétől meg a vizeletvizsgálat eredményétől?

Figyelt kérdés
Múlt pénteken voltam a védőnőmnél, ugye ott vizsgálnak vizeletet, nem volt benne sem gyenny, sem fehérje, viszont már akkor is éreztem diszkomfort érzést odalent. (Amit jeleztem a védőnőnek, szerinte egy kis gombásodás lehet)Tegnap kértem a háziorvostól beutalót vizeletvizsgálatra, annak holnap lesz meg az eredménye.Tehát orvos mindenképpen látni fog, meg kiértékeli az eredményt, csak az érdekelne hogy aki volt felfázva terhesség alatt mindenki kapott rá antibiotikumot vagy elegendő volt a teázás, tőzegáfonya stb. 28 hkm

2016. máj. 10. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha baktériumot találnak, akkor mindnképpen. A vese vagy húgyúti gyulladás nem terhesen se kívánt állapot, terhesen végképp nem fognak megkockáztatni egy masszív gyulladást.
2016. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az urológus,hogy terhesség alatt mindenképpen adnak anribiotikumot felfàzàsra vagy bacira gennyre mindenre,mert koraszülést okozhat.
2016. máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki hogy szerintem. Nekem egyszer írt ki az urológus, mert durva felfázásom volt, másodjára nem írt ki, pedig akkor is rosszul voltam. A leletem alapján a dokim írt fel antibiotikumot. Nekem az ilyen kamilla meg vörösáfonya dolgok sose hatottak, de ezt hajlamosak voltak nekem nem elhinni a dokik...
2016. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem írtak fel fvs 16 volt szóval elég enyhe felfázás lehetett.
2016. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem találtak bacit,de mivel allergiás vagyok azokra az antibiotikum típusokra amit adhatnak terhesen tőzegáfonyát kell szednem,és Betadint kell használni
2016. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!