Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 ho. Terhes vagyok furdeni...

3 ho. Terhes vagyok furdeni nagyon szeretek, valaki megmondana h hol lehet furodni terhesen? Toban, strandon, tengerbe, banyatoban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:

sehol.fertőzésveszélyes. ki lehet bírni hidd el, a baba fontosabb!! sajnos én ismerek olyanokat akiknek gondot okozott h vízbe mentek/korai méhszájnyílás,koraszülés/

szerintem nem éri meg


2 gyerek anyukája

2010. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tengerbe szerintem mindenképp nyugodtan mehetsz! Nekem azt mondta a doki, hogy a Balatonba is nyugodtan!


(Itt nagyon eltérő válaszokat fogsz kapni. Ha megbízol a dokidban, akkor inkább tőle kérdezd, s hallgass rá, meg magadra!)

2010. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tenger - teljesen oké

Balaton - határeset (Canesetennel bekent tampont feldugva nagyobb biztonsággal. Fürdés után vedd ki egyből)

bányató, strand - felejtsd el!

2010. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnőm, hogy nyugodtan fürödhetek bárhol csak utána használjak intim mosakodót. Azt mondta hogy a babák nagyon élvezik ha a kismama lebeg a vízen úgyhogy szerintem bátran élvezd a nyarat és ne aggódj nem lesz semmi gond.
2010. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tenger - a só fertőtlenít, lehet

Balaton, Velencei-tó - orvosom szerint lehet

uszoda - orvosom szerint lehet

gyógyfürdő, öregasszonyos fenékáztató - tilos

2010. júl. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom lanyok a valaszokat
2010. júl. 10. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt tanácsolta, hogy tengerben nyugodtan, de a medencét azt inkább felejtsem el. Még jó, hogy amúgy sem vagyok strandolós. :)
2010. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!