Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség vége tényleg...

A terhesség vége tényleg szenvedős? Te hogy élted meg?

Figyelt kérdés
Én most léptem a 7.hónapba,eddig semmi bajom. Meleget jól bírom, aludni tudok, nincs hatalmas pocakom.
2019. jún. 30. 13:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
39 hetes vagyok,talán most jobban bírom,mint az eddigi hónapokat. Eddig szétment a hátam,hánytam folyton...kb 2 hete van az,hogy panaszmentes vagyok. Egyedül a baba mozgása fájdalmas és kellemetlen pedig hatalmas a hasam és meghalok a melegtől...mégis élvezem most. :)
2019. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

De jó, hogy ennyien írtatok! Kíváncsi leszek, hogy nálam hogy alakul.

173 cm, 55 kg-val kezdtem. Most 64 körül lehetek, most ugrott meg a hasam, de nem nagy. Azt mondják, hogy csak a hasamon észre venni.

Teljesen fitt vagyok, most nyírtam le a füvet, tegnapelőtt körbe tekertük a Velencei tavat is. Próbálok mozogni és sokat inni ebben a melegben.

Kitartás Mindenkinek! :)

2019. jún. 30. 17:37
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Extra óriás pocakjaim voltak, elsővel még javában dolgoztam, mikor már szülni küldtek, vagy ikres kismamának néztek. Egyeskével imádtam minden percét, végig fitt voltam, a vajúdás bekeményitéséig élveztem a várandóságot. Ketteskével a szülés előtti napon nagyon nyűgös voltam, minden irritált, mindenem fájt, addig viszont ugyanúgy imádtam és élveztem, mint az első terhességet. A zokni felvétellel párszor meggyűlt a bajom, de rájöttem a taktikára, a gyomrom mindig rendben volt, légszomjat csak olvasásból ismerem, kánikulát vizes textilpelussal tök jól bírtam, akkor enyhén vizesedtem, de annyi belefért.
2019. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 32.hétben. Már reggel is vizesedik a lábam nap végére egyre rosszabb. Próbálom pihentetni de nem akarom elhagyni se magam meg aztán elkezdődött a fészekrakó ösztön mindent takarítanék meg mosnék de már minden mozdulat kellemetlen kicsit. Este nem igazán tudok aludni állandóan pisilni járok meg zsibbad az egész jobb karom. Persze ennek ellenére is szeretek terhes lenni már nagyon várjuk a kislányunkat.
2020. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!