Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor indult be ezután?

Mikor indult be ezután?

Figyelt kérdés

Sziasztok anyukák!

39 hetes terhes vagyok és ma elkezdett szivárogni a magzatvizem. Illetve szinte folyni,mert 5 betétet is eláztattam délután óta.

Bementem a kórházba,méhszájam tűhegynyire van nyitva csak,nyákdugóm is jött már.

Mégis hazaküldtek.

Ilyen mértékű folyás után,kinek mikor indult meg?


2019. júl. 1. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A magzatvíz elfolyása/szivárgása beindult szülést jelent.... Nem szabadott volna hazaküldeniük. Nyilván otthon várakozva azt mondom szivároghat pár napig,de hogy ezzel elküldtek, az durva.
2019. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen,mert elvileg újratermelődik zárt méhszájjal.Azt mondták akkor menjek vissza,amikor rendszeres fájások vannak,vagy ha úgy elfolyik a víz,mintha lavorból öntenék ki alám.

Ctg mutatott fájásokat,de még így sem mondtak semmi olyat,hogy na maradjak mert idő van hamarosan.

Szóval most nemtudom....itthon várok folydogálással hátha lassan menni kell.De mi van ha még jópár nap? Kikészít ez

2019. júl. 1. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem Angliaba vagy veletlenul? Ott kuldenek haza elfolyt magzatvizzel..
2019. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Folyó vízzel már csak azért sem szerencsés elküldeni a kismamát, mert köldökzsinór ill.végtagelőesés is lehetséges. A méhszáj állapota egyik pillanatról a másikra is változhat,amit nem feltétlenül érzékel a kismama.
2019. júl. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb barmelyik pillanatban beindulhatnak a fajasok, lehet, hogy azota mar tul vagy rajta. Lehet, hogy a ma fog valamikor beindulni.

Nekem ejfel korul folyt el a magzatviz az elso gyerekkel, teljesen. Megvizsgaltak, de zart voltam, fajas nekem nem volt egyaltalan. A viz tiszta volt, vettek kenetet, semmilyen fertozes nem volt, ami kezelest igenyelt volna, igy en is hazamehettem. Azt mondtak, hogyha igy indul a szules elso gyereknel, akkor atlag 18-24 ora szokott eltelni a fajasokig. Masnap delutan kellett volna visszamennem ujabb vizsgalatra.

Nah, ebbol az lett, hogy 3 oraval a viz elfolyasa utan, epp mikor hazaertunk, jott az elso fajas es 3 percesekkel el is kezdte szepen vajudni. Kb 2,5 orat vajudtam es bementem ujra, mert akkor mar egymast ertek a fajasok, 4 ujjnyi volt a mehszaj es kezdodtek a tolofajasok, mire beertunk. Szoval a burokrepedestol szamitva 7 ora sem telt el es mar babaztam.

Remelem mar te is. :)

2019. júl. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! 3# Pesten történt és az István kórházról van szó.

Sajnos még változatlan a helyzet.Nem folyt el de szépen szivárog. Várok arra,hogy jöjjenek a fájások vagy elfollyon teljesen és akkor induljak..

Mondták bent,hogy ne szenvedjek bent a kórházban,inkább várjak itthon nyugodt körülmények között éa tényleg akkor induljak amikor már érzem mert lehet órák,lehet napok kérdése.

De remélem igazatok lesz és még ma megszületik a kisfiam mert talán ez a legrosszabb állapot, ami most van

2019. júl. 2. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!