Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 34 hètben vagyok. Ma voltam...

A 34 hètben vagyok. Ma voltam orvosnàl ès azt mondta nagy a gyerek hasa? Többi lennt.

Figyelt kérdés
2970 gramm minden ok de kicsit nagy a hasa..volt màr valakinek hasonló?kèrlek irjatok valami biztatót hogy ez nem akkora gond.

2019. júl. 2. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem elértetted! Mármint hogy neked nagy a hasad, magázva ugye így hangzik: "nagy a hasa". Nem a picinek.
2019. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Elsonel:

A magzatnak is meril a haskorfogatat, nyilvan az orvos ezt igy mondta el hetkoznapi nyelven a kerdezonek.


Kerdezo: a magzat haskorfogata eros osszefuggesben van a szuletesi sullyal.

Neked is igen nagy sulyt kalkulalt a gep, mar csak abbol kiindulva, hogy kerek 34 hetesen atlagtol kb egy hettel nagyobbak voltak a babam meretei, 2600g lett a tippelt suly es 3900 grammra becsultek a varhato szuletesi sulyt. Nalunk ez be is jott.

Szoval ha ebbol indulok ki, akkor a kozel 3 kg-os supybecsles nalatok tenyleg jo nagy.


Ilyenkor egyebkent csinalnak uh-t gyakrabban, hogy marad ez a tendencia, illetve ujra szoktak csinalni a terheleses vercukor vizsgalatot, hogy nem-e alakult ki terhessegi diabetesz es azert nagyobb a magzat.


Mereteket tudod?

Mekkora lett az AC?

2019. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ez volt. Végig nagyobb hasa volt. Mindig megjegyeztés, hogy milyen kis pocakos lesz. Tök arányos méretekkel született.
2019. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat.

2es, sajnos nemtudom mert a nagy idegessègben totàl elfelejtettem.Itt svàjcban ùgy mondjak h mèg a normàl tartomànyban de èpphogy...nagyon sok cukrosat eszem, ezzel most leàllok..

2019. júl. 2. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!