Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Foghúzás terhesen? Hátul nő a...

Foghúzás terhesen? Hátul nő a 2. bölcsesség fogam és ma vagyok kereken 14 hetes terhes (utolsó mensitől számítva). Szerintetek ártana bármit a kicsinek, vagy bírjam ki?

Figyelt kérdés
Soha nem volt semmi problémám a fogazatommal, de ez most egyrészt nagyon fáj, másrészt nyomja előre össze az elülső fogaimat, amik már szépen be lettek szabályozva fogszabályozóval.

2019. júl. 2. 15:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A rossz/problémás fog az egyik legnagyobb rizikófaktor a koraszülésnél a dohányzás, alkohol, drogfogyasztás és a nőgyógyászati problémák után. Ha nagyon húzod a dolgot, műtét is lehet belőle, úgyhogy mielőbb szedesd ki.
2019. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Épp' ma voltam konzultáción és hétfőn délután fogják kihuzni. :)

Egyébként a fogorvos azt mondta nem vészes meg hogy szedjek paracetamolt, de én ragaszkodtam hozzá, hogy kihúzzák, mintsem hogy egész terhesség alatt fájdalomcsillapítót szedjek....

2019. júl. 4. 15:06
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Helyes! :) Akkor kitartás a foghúzáshoz, és boldog babavárást!:)
2019. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nem lesz, én fogszabályozásba kezdtem bele a terhesség előtt, már csak 1 fogat kellett húzni ahhoz, hogy megkapjam a készüléket, jeleztem a fogorvosnak, hogy mi a helyzet, 3 héttel később rakta az időpontomat, hogy az első trimeszteren túl legyünk. Semmi gond nem volt :)
2019. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Törölték a mai időpontomat, mondván hiába van külön biztosításom, az a bizonyos klinika azzal a biztosítással ami nekem van már nem csinál fog-operációt bölcsességfogra.

Azért lenne operáció, mert még csak egy kis része bújt ki a teljes fognak, nem nőtt ki teljesen, mert lehet nem is tud - mivel nem egyenesen nő...

És ha ez nem lenne elég, elküldtek egy másik klinikára, ami beutalt röntgenre egy harmadik klinikára, de ott nem végzik el a röntgent mert terhes vagyok....

Röntgen nélkül meg nem csinálják meg.

Most mit csináljak? Nem szeretném ha bármi baja esne a kicsinek.

2019. júl. 8. 10:53
 16/16 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? akár pmben is megírhatod
2019. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!