Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha meggondolta magát?

Lara&James kérdése:

Mit tegyek, ha meggondolta magát?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem védekeztünk, hogy összejöjjön a kistesó. Mikor sikerült, a párom meggondolta magát. Azt akarja vetessem el. Az indokai a következők: 1. Mégse lenne elég pénz kettőre. -Eddig azt mondta lenne.- 2.Rosszul viselem a terhességet. -valóban nem viselem jól, de a terhesség az terhesség. Mindenkinek meggyűlik vele a maga baja, de túl lehet élni, és megéri. (Az első sokkal nehezebb volt)


Azt se értem miért gondolja meg magát valaki, ha eddig akart gyereket. Az elsőt is imádja...



2019. júl. 6. 08:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk en biztos nem vetetnem el. Lattam en ennel mar kacifantosabb sztorit is es apuka vegul belement.. Ott az elso beteg lett a masodik tervezett volt es a harmadik meg villamgyors es véletlen. Apuka inkabb panikolt az elejen.


Nem feltetlen biztos, hogy nehez lesz ez is ha az első az volt. Van akinek pl nem az.

2019. júl. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Te nem látod a pénzügyi dolgokat otthon, hogy a férjedre hivatkozol, hogy azt mondta lenne elég pénz, aztán azt mondta nem lenne?

Mi nem tudjuk, hogy egyedül eltudsz e tartani két gyereket ha úgy alakul, ezt csak te tudod.

Ennek függvényében neked kell dönteni, hogy elveteted e, vagy bevállalod, és netán vállalod azt is, hogy egyedül maradsz.

2019. júl. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Megmondanám neki, hogy a gyerek nem egy ruha, amit visszavisz a boltba 30 napon belül, ha mégsem tetszik. Nem nyírnám ki a TERVEZETT gyerekem. Nem vagyok elfogult abortuszellenes, de ilyen nincs b.meg, hogy egyszer akarom, egyszer nem.
2019. júl. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Harmadik válaszolóval tökéletesen egyetértek. Állj a sarkadra!
2019. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem itt van valami mas is a hatterben. Nem lehet, hpgy kozben viszonya lett valakivel? Bocsi nem akarom az ordogot a falra festeni de nalunk a volt volegenyemrol soha nem tudtam volna elkepzelni a 6 ev alatt, hogy megcsal. Amikor kerdeztem tagadta aztan kiderult, hpgy viszonya van a kolleganojevel.

De az is lehet, hogy a parod csak bepanikolt. Elvetetni biztos nem vetetnem el. O is akarta, vallalja a felelosseget. Ahogy az elottem szolo is irta nincs olyan, hogy egyszer kell aztan nem kell a gyermek. Kitartas!

2019. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Azt nem tudom, hogy te mit tegyél. Én sem vetetnék el egy tervezett babát. Sose volt abortuszom, és nem is lesz. Ha a férjem erre akarna kényszeríteni, úgy, hogy terveztük és én akarom, akkor biztos, hogy erre rámenne a házasságunk. Aztán se férj, se gyerek.

Inkább megtartanám, ő pedig eldönti, hogy marad velünk, vagy hármunkat dob el. Anyagi okból, ráadásul.

2019. júl. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Mégse lenne elég pénz kettőre. -Eddig azt mondta lenne.-

Nekem ez magas. Te nem tudod felmérni, hogy el tudtok-e tartani mégegy gyereket?

Szerintem is csak bepánikolt. De ha anyagi gondjaitok vannak, akkor eleve nem kellett volna még egyet terveznetek.

2019. júl. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az ő véleményét írtam le, hogy szerinte nem lenne. Véleményem szerint bőségesen el tudunk látni még egy gyereket. Azt nem értem miért gondolta meg magát.
2019. júl. 6. 10:03
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
Nem lehet, hogy azért mert rágtad a fülét egy újabb gyerekkel, és csak ezért ment bele? Most meg berezelt.
2019. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem rágtam a fülét. Az alapötlet is az övé volt. :( Nem tudom mire vélni, hogy valaki így meggondolja magát, és miért.
2019. júl. 6. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!