Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez teljesen normalis? 29 hetes

Ez teljesen normalis? 29 hetes

Figyelt kérdés

Egyre közelebb az a bizonyos idő és félek hogy nem fogom tudni úgy szeretni, gondoskodni, stb ...

Miért van ez? Pedig mindennél jobban akartam őt, sokat is vartunk rá most meg ilyen érzéseim vannak. Nektek volt ilyen? Ha igen mit tettetek? :(


2019. júl. 9. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Tényleg akartam? Még várnom kellett volna. Ez nem nekem való. Mi van, ha nem szeretem maJd? Mi van ha idegesít és a pokolba kívánom majd? Ha idegennek érzem? Miért is találtam ki ezt az egészet, olyan jól megvoltunk gyerek nélkül.

Nem kell ezekkel semmit tenni, mind el fog múlni, nyugi

2019. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bennem is ugyanezek a kérdések motoszkálnak, szóról szóra. De tudom mégis, hogy akkor lennék rossz anya, ha nem tenném fel ezeket a kérdéseket. Mert az azt jelenti, hogy nem érdekel senki és semmi.
2019. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális hogy tartunk mindentől ami új, hiszen baba nélkül nehéz igazán elképzelni mi vár ránk. El fog múlni és tűzbe is mész majd érte ha kell, meglatod
2019. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk nem volt tervezett a baba (de stabil, jó párkapcsolatba és rendezett körülmények közé született), szerinted én mit éreztem? Tuti, hogy én leszek a világ legrosszabb anyukája. Nem fogom tudni szeretni. El kellett volna vetetnem (egy rövid és borzalmas fél napig ez is megfordult a fejemben, igen, vallalom). Halálra fog idegesíteni, nem leszek vele türelmes. Tönkreteszi az életemet. Tönkreteszi a testemet. Ésatöbbi, végtelen menetben sorjázott az agyamban.

Aztán megszületett. Nem volt az az első másodperctől rózsaszín köd, kellett pár nap, mire kialakult a kötődés (és ez is teljesen normális, akárki akármit mond is), de már hat hetes nagylány, és akármit - szó szerint akármit megtennék érte! Elmondhatatlan érzés szeretni egy gyermeket. Minden hajszála, a körmei, a szemöldöke íve csodálattal tölt el, nem tudsz majd betelni vele. Ne aggódj, így lesz. Így vagyunk vele mindannyian.

2019. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már most szereted, mert ilyeneken agyalsz, hogy meg tudsz e felelni. Amúgy teljesen normális. Legalábbis remélem, mert nekem is vannak félelmeim. :D Engem mondjuk az ijeszt meg, hogy olyan kis védtelen lesz, egy hófehér papír, amire a történet írását nekünk kell elkezdeni...
2019. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!