Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derékfájósok! Mikor érdemes...

Derékfájósok! Mikor érdemes elkezdeni pocaktámaszt hordani?

Figyelt kérdés
Derékfájós vagyok, még csak 8 hetes terhes, de előre "félek" mi lesz a derekammal. Ki mikor kezdte hordani? Jó a "pocaktámasz" márkájú? Vagy jó a noname is?

2019. júl. 12. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha garantálni akarod a szétnyílt hasizmot, csak akkor használj pocaktámaszt. Ilyenkor a hasizom passzívan működik, tehát a terhesség mint hajlamosító tényező mellé ez nem olyan szerencsés. Sok nyugati országban kimondottan ellenzik. Én derékfájós vagyok, de inkább melegvízes palackot tettem a derekamhoz a fájt, tornáztattam, férjem masszírozta, illetve az ijeás pöang fotelben gyakorlatilag minden fájdalmam megszűnt.
2019. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen korán még nem ajánlják a pocak támaszt csak 6. hónaptól. Én nem voltam derékfájós és gondoltam rá hogy veszek de most 29 hetesen se érzem hogy szükségem lenne rá néha már fáj de nem annyira hogy korlátozna később. Beszéld meg elsősorban az orvosoddal
2019. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam, köszönöm szépen. Sejtettem hogy nyilván leveszi a terhet egyes izmokról, de akkor lemondok róla :(
2019. júl. 12. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Én derékfájós vagyok, de nem amiatt vettem, hanem mert a hasam fájt nagyon. Ma vettem egyébként a bababoltban 4000ft-ért stella nevűt. Nekem nagyon jó volt viselni. Derékfájásra nem vettem volna egyébként, viszont nagyon megijjedtem mitől fáj napok óta egész nap a hasam....
2019. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!