Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes már elmenni orvoshoz,...

Érdemes már elmenni orvoshoz, vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Május 4-én menstruáltam utoljára, tehát 34 napja. A ciklus 24. napján este már halvány pozitív volt, utána napon reggel erős pozitív volt már a teszt. Nagyon szeretnék elmenni már az orvoshoz, de nem felesleges még?
2019. jún. 7. 16:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy egyébként 25 naposak a ciklusaim.
2019. jún. 7. 16:06
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
2 hét múlva jobb lenne
2019. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Elmész, megnéz ultrahangon fizetsz tízezret aztán közli hogy gyere vissza két hét múlva mert még nem látszik semmi.
2019. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
6. Betöltött hét előtt csak magadat stresszelnéd, nem lesz szívhang és úgysem tud mit mondani. Azt a pár hetet ilyenkor érdemes kivárni. Megnyugtatni most úgysem tudna. Ha nincs vérzés vagy kegyetlen fájdalom, akkor valószínűleg minden rendben van. Hogy a magzat életképes e azt csak a 7. Héten tudják megmondani. Szokj hozzá a várakozáshoz, míg a baba nem mozog, minden időpontot úgy fogsz várni, mint anno a pozitív tesztet. ;) Amúgy van orvos, aki ha ilyen hamar mész, három hét múlvára hív csak vissza és akkor rosszabbul jársz, mintha most kivárnád Azt a másfél két hetet
2019. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fiatallányka ***** válasza:
100%

Teljesen megértem a kíváncsiságod, de én a 7.hetet ajánlanám. Akkor már tuti hogy van szívhang és úgy sokkal megnyugtatóbb.

Drukkolok hogy minden rendben legyen! ☺️

2019. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 9. heten neztek eloszor. Ha nincs nagyon eros gorcsoles, kavezaccszeru verzes, akkor nem mennek meg a helyedben, idopontot viszont mar most kernek elore.
2019. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát kb 2hetes lehet a baba akkor már van elég hcg hormon h kimutassa a teszt.Várj még 3hetet kb és akkor kérj uh-t.Előtte viszont vérvételt tudsz csináltatni h minden oké lesz e,a kromoszómarendellenességet is meg tudják abból mondani.
2019. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!