Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes először nőgyógyá...

Mikor érdemes először nőgyógyászhoz menni a pozitív teszt után?

Figyelt kérdés

Ma reggel készítettem ezt a pozitív tesztet (kommentben mellékelem) és arra lennék kíváncsi, hogy mikor keressem fel a nőgyógyászomat? Most vagy érdemes még 1-2 hetet várni (kb a 6-7. hétig)? Olvastam ezt is, meg azt is, volt aki rögtön ment, de nem sokat láttak és ezért visszahívták egy héttel később, viszont hallottam olyat is, hogy minél előbb megy a kismama, annál előbb ki lehet zárni a méhen kívüli terhesség esélyét.

Nektek mi a véleményetek? Csak normális, építő jellegű válaszokat kérnék! Köszönöm!



2019. júl. 13. 15:05
 1/9 A kérdező kommentje:
2019. júl. 13. 15:06
 2/9 anonim ***** válasza:
Én az 5. héten mentem. Akkor már pulzált a szívcső.
2019. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én pozi teszt után mentem kb. két héttel.Mivel később fogant csak petezsák volt és szíkhólyag,pulzálás még nem.Rá két hétre már volt szívhang 😊. Én azért mentem előbb,hogy nem-e méhen kívüli. 23hkm
2019. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs panaszod, akkor két-két és fél héttel vérzéskimaradás után. A méhen kívülit pont ugyanúgy nem lehet látni 4-5 hetesen, mint a méhen belülit, szóval emiatt aztán felesleges menni.
2019. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ráérsz 3-4 héttel a késés után menni, ha nem barnázol vagy vérzel.
2019. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mikori a teszt( mivel majd leugrik a csík... Gratula)



A nem várt menzesz után 2-3 héttel érdemes.


Nekem sajnos 6 +2 hetesen pecsételésem volt.

A kórházban az embryot is keresték a petezsákban...

Míg a lányomnál ekkor mentem előszőr orvoshoz, már nekem laikusnak is látszott a pulzálás.


6+4

Embryo láthagó

Szív sejthető

7+3 12 mm szívcsőpulzálás nekem is látható

( a gondok miatt voltam ennyit)



Szóval én 7 hetesen mennék


Most 8 hetesen terveztem, de jött a vérzés


8+3 hetesen már 4. alkalommal kukkantanak be

2019. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen az eddigi válaszokat, tapasztalatokat :)
2019. júl. 13. 16:13
 8/9 khniki ***** válasza:
Ha nincs panaszod, akkor a 6. héten érdemes.
2019. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is 6-7 hetesen terveztem hogy megyek de aztán 5 hetesen elkeztem vérezni akkor még csak petezsák volt rá egy hétre szikhólyag embrióval 6 hetesen, majd 2 hét múlva már szívhang is volt
2019. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!