Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tyúkszem tapaszt lehet hasznàl...

Tyúkszem tapaszt lehet hasznàlni vàrandossan?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 16:20
 1/4 anonim válasza:
23%
Nem, mert a baba tyúkszemmel jön világra, valamint lúdtalp is esélyes.
2019. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán egy bőrgyógyásszal szedesd ki. Az érzéstelenítőtől biztosan nem lesz gond.
2019. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én használtam,de csak miután az orvosom megkérdeztem róla.Jobb,ha te is rákérdezel a nőgyógyászodtól.Egyébként a tapasz valószínűleg nem oldja meg véglegesen a problémát.Én csináltattam számítógépes talpvizsgálat alapján papucsot,és csak így tudtam megszabadulni a tyúkszemtől.A papucs nélkül folyton visszanőtt.
2019. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy pedikűrös is ki tudja szedni, illetve kényelmes cipőt kell hordani, ami nem nyomja, és dörgöli a lábad.

A tyúkszemtapasz egyik hatóanyaga a szalicil sav, hogy ha az felszívódna, vagy bekerülne a keringésbe terhesség nélkül se lehetne használni :D

2019. júl. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!