Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegedi szülészeten melyik...

Szegedi szülészeten melyik doktort ajánlanátok nekem? A semmelweis-re gondoltam utcailag nem messze az ujklinikától.

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Én Dr. Szabó Kornélnál szültem, én magánrendelésre is hozzá jártam. Maximálisan meg vagyok vele elégedve.
2010. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
árilag mennyit hagytál ott nálla?
2010. júl. 10. 23:01
 3/10 anonim ***** válasza:
eggyik ismerősöm Dr. Sárinál szült,ő vizsgálatonként 10-et fizetett,a szülésnél pedig nem adott pénzt.
2010. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia!


Mi Dr. Gróf Endréhez járunk. A veséimmel volt gond, mert a pici pangatta, és majdnem odalett a jobb oldali. Először Márton Virág volt az orvosom, de őt soha nem lehetett elérni és nem is foglalkozott vele, és folyton füllentett. Ügyeleten Dr. Szabó kornél vizsgált meg, mikor már szó szerint csak behúztak, olyan fájdalmam volt, erre ő írt fel a vesegyulladásra nyugtatót. Meg sem vizsgált, pedig kértem nézze meg a hátam és a hasam mert nagyon fáj. De mikor Grófhoz kerültem, ő saját kezűleg csinált teszteket a vizeletből, személyesen kérte az időpontokat, és már csak annyit mondott ekkor oda kell menni. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Magánrendelésen 8000 kér, de sokszor hív az anbulanciára ahol semmit sem kell kérnie. Jó babavárást! 32h km

2010. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2010. júl. 11. 11:00
 6/10 anonim ***** válasza:
kicsit későn, d eazért írok...első vagyok. én 7000Ft-ot fizettem rendelésenként. Szülés után 40ezret kapott. Nem tudom, mi lehetett, hogy az utolsó panaszkodik rá. Persze elhiszem, de nálam soha semmi gond nem volt, ja és nálam korábban kétszer is ő végzett kisebb nőgyógyászati műtétet, és akkor is minden rendben volt. Foglalkozott velem, körültekintő volt, stb.
2010. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a második babámat várom,dr Pál Zoltánhoz járok. Nagyon meg vagyok elégedve. 9500 a magánrendelés ultrahanggal,én 50-et adtam szülés után.
2010. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Dr. Szabó Kornélhoz járok, nagyon meg vagyok elégedve vele!Sajnos már túl vagyok egy vetélésen, akkor is Ő kezelt.

Bármikor hivhatom és a magánrendelése sem drága.

2010. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én Pásztor Norberthez jártam, maximálisan meg voltam vele elégedve végig. Voltak problémák sajnos a terhességem alatt, 2-szer be is kerültem, de jött azonnal megvizsgált és felvett az osztályra. Ha nem tudta felvenni a telefont, visszahívott. Hívhattam bármikor, sőt szülés előtt éjjel-nappal is, ő mondta. 5000 egy magánrendelési vizit. Ja és a szülésnél is csak jót tudok mondani róla, végig a kezében tartotta a dolgokat, érezhető volt, hogy figyelt végig, bár császár lett a vége, nem úgy tágultam, ahogy kellett volna, de egészségesek vagyunk mind a ketten a babámmal. Ha kell a száma, elküldöm! Írj privit.

Én a Kornélt láttam az osztályon, mindig rohant, elhadarta a paciensének a dolgokat, nekem nem volt szimpi.

2010. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok! Igaz nem a legfrissebb ez a fórumkérdés, de a legutóbbi hozzászólónak reagálnék a következő kijelentésére, mert van aki ezt napjainkban olvassa: "Én a Kornélt láttam az osztályon, mindig rohant, elhadarta a paciensének a dolgokat, nekem nem volt szimpi." Ne mondj kérlek véleményt általad nem ismert emberről, főleg szakmailag ne. Dr. Szabó Kornél persze, hogy mindig rohan, annyi a betege és a kismamája. Mindig elérhető, mindenre válaszol. Ha kevés az ideje, akkor jelzi, hogy vagy gyorsan elmondja, vagy megmondja pontosan mikor érheted el, hogy bőségesen elmondhassa amit kell. Míg másokra 4 nap alatt szülés után rá se nézett az orvosuk (neveket nem mondanék), hozzám naponta 3-szor is bejött, hogy minden rendben van-e. Budapestről járok haza hozzá és a második gyermekemet is nála fogom szülni. A pozitív hozzáállása, segítőkészsége, kedvessége és nem mellesleg szakmai hozzáértése miatt megéri őt választani. A családunkból többen szültünk nála, csak ajánlani tudom.
2012. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!